Ola Kwaśniewska z mężem brylowali na balu TVN. Córka prezydenta wybrała powalającą kreację

Ola Kwaśniewska z mężem brylowali na balu TVN. Córka prezydenta wybrała powalającą kreację Źródło: Instagram/aleksandraleksandrowna

Ola Kwaśniewska pojawiła się razem ze swoim mężem na balu TVN. Para pokazała się w wyjątkowo powalającej stylizacji. Córka Jolanty Kwaśniewskiej może przejąć miano ikony stylu po swojej matce.

Ola Kwaśniewska, mimo że jest córką prezydenta i jednej z największych ikon stylu, nie poprzestaje na znanym nazwisku i buduje swoją pozycję w show-biznesie własną działalnością. Była m.in. prezenterką "Dzień Dobry TVN", prowadziła talkshow "Mała Czarna" oraz audycje na stacji "Planeta.Fm" o nazwie "Niedziela słodko-Kwaśniewska". Nie dziwi więc fakt, że pojawiła się razem z mężem na salonach.

Zaskakująca kreacja pary. Mąż Oli Kwaśniewskiej pokazał szyk i klasę

Córką pary prezydenckiej jest od dłuższego czasu żoną Kuby Badacha. Para nie pokazuje się zbyt często w mediach, ale dla balu fundacji TVN zrobili wyjątek - i zjawili się w naprawdę powalających kreacjach. Małżeństwo wręcz promieniało i chętnie pozowało do zdjęć w błysku fleszy. Nie ma co się dziwić, bo swoim ubiorem zadali szyku wśród innych gwiazd.

Mąż gwiazdy postawił na totalną klasykę mody męskiej. Założył granatowy smoking z czarnymi elementami. Do tego założył lakierowane pantofle. Do tego włożył czarną muchę, która odpowiednio kontrastowała z białą koszulą i zgrywała się z czarnymi klapami smokingowej marynarki.

Ola Kwaśniewska powaliła swoją kreacją

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ola Kwaśniewska postawiła na styl przypominający legendą dużego ekranu - Audrey Hepburn. Górna część stroju na ramionach była bogato przyozdobiona strusimi piórami. Biała suknia połyskiwała perłowym blaskiem, a jej dolna część była przecięta prześwitującymi pasami. Gwiazda po czerwonym dywanie poruszała się w czerwonych, satynowych szpilkach.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Równie ważnym elementem kreacji były jej dodatki. Czerwone paznokcie idealnie zgrywały się z butami, podobnie kolczyki z ciemnoczerwonymi kamieniami. Świetnie wyglądała także błyszcząca torebka w kształcie bombki, która z kolei nawiązywała do stylu sukienki. Za stylizacją stał projektant Maciej Zień, a zdjęcie ze stylizacji pary pokazano na Instagramie portalu Jastrząb Post.

Źródło: Instagram/jastrzabpost.pl

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. 11-letnia dziewczynka wręczyła nauczycielce liścik. Były w nim tylko dwa słowa, kobieta od razu powiadomiła policję
  3. Panna młoda w kluczowej chwili ślubu wyszeptała do ukochanego ohydne słowa. Nie wiedziała, że ma ukryty mikrofon
  4. Kobieta zabiła 8 szczeniąt na oczach psiej matki. W ten sposób chciała dać jej "ważną" nauczkę
  5. Matka miała 3 promile alkoholu we krwi. W wózku płakała 2-letnia córeczka

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł