Ola Kwaśniewska jest najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. Wiemy dlaczego

Ola Kwaśniewska jest najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. Wiemy dlaczego Źródło: instagram/ aleksandraleksandrowna/

Ola Kwaśniewska zdecydowanie ma co świętować, a uśmiech z jej twarzy zapewne nie zejdzie przez długi czas. Choć sama celebrytka nieszczególnie chciała się chwalić tym w mediach społecznościowych, ktoś inny zrobił to za nią. Chyba wiele osób zgodzi się, że nie w sposób jej nie zazdrościć.

Ola Kwaśniewska została ostatnio naprawdę mile zaskoczona. Jedyne, co teraz jej pozostało to świętować i przede wszystkim korzystać z niespodzianki. Lekkim zaskoczeniem mógł być fakt, że to nie na profilu prezydentówny pojawiła się wiadomość w tej sprawie.

Ola Kwaśniewska otrzymała "MINI" niespodziankę 

Już kilka dobrych dni temu w mediach społecznościowych pojawiła się fotografia celebrytki, jednak nie byle jaka. Z samego zdjęcia, a także opisu do niego załączonego. można dowiedzieć się, że Ol Kwaśniewska otrzymała w prezencie samochód. Sama nowa właścicielka auta do tej pory nie pochwaliła się tą wiadomością na swoich portalach, jednak bardzo szybko producent marki zrobił to za nią. 

Na Instagramie pojawiło się bowiem zdjęcie dziennikarki, trzymającej wielki bukiet kwiatów, a także pozującej do swojego nowego auta, przyozdobionego czerwoną kokardą. Wszystko wskazuje na to, że córka byłego prezydenta nie tylko nie musi martwić się o pieniądze, ale także o to, czym będzie jeździć.

Warto wspomnieć, że Ola Kwaśniewska aktualnie nie pracuje, a zdecydowaną większość swojego czasu poświęca na podróże. 38-latka zdecydowanie jest wolna od zmartwień na temat tego, czy starczy jej "od pierwszego do pierwszego" i co więcej, spokojnie może pozwolić sobie na luksusowe zakupy. Dokładnie tak luksusowe, jak samochód, który otrzymała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Spersonalizowane auto dla celebrytki  

W opisie, który został załączony do fotografii, producent wyjawił, że auto został spersonalizowane, specjalnie dla Kwaśniewskiej.  

- Dziękujemy za okazane zaufanie, wybór #MINI i powierzenie #MINIBawariaMotors#Warszawa opieki nad przygodą gokartowej frajdy z jazdy. Wczoraj wyjątkowego, spersonalizowanego MINI w ręce Oli Kwaśniewskiej przekazał Robert Waligóra – Brand Manager Bawaria Motors. Życzymy szerokości i nieskończonych historii tworzonych z MINI - napisano.  

Fot. instagram/mini_bawariamotors/

Fot. instagram/mini_bawariamotors/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Prawdziwe nazwisko Bieńkowskiej to "Moycho". Gdy dowiecie się skąd pochodzi, mocno się zdziwicie
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
  3. Socha poznała męża jako szesnastolatka. Dzisiaj może być dumny, gwiazda pochwaliła się największym szczęściem (zdjęcie)
  4. Ola Kwaśniewska jest najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. Wiemy dlaczego
  5. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News