Ola Kisio urodziła! Znamy płeć dziecka

Ola Kisio urodziła! Znamy płeć dziecka

W ostatnim czasie wiele gwiazd mogło pochwalić się nowym potomstwem. Tym razem drugie dziecko urodziła Ola Kisio - została matką 1 czerwca, w Dzień Dziecka.

Aleksandra Kisio nie czekała z ujawnieniem informacji o porodzie i dziecku ani chwili. Szczęśliwa mama jeszcze tego samego dnia na swoim profilu na Instagramie podzieliła się symbolicznym zdjęciem i krótkim opisem ze swoimi fanami. Poród Oli Kisio odbył się w publicznym szpitalu św. Zofii w Warszawie. Aktorka ma już jednego syna - trzyletniego Hugo. Ojcem dzieci jest obecny mąż aktorki, Łukasz Zieliński.

Ola Kisio pochwaliła się płcią dziecka!

Pierwsze zdjęcie Oli z drugim dzieckiem na Instagramie to malutka rączka ściskająca palec wskazujący mamy. Fotografia, mimo że skromna i niepokazująca zbyt wiele, wydaje się idealnie przekazywać więź matki z noworodkiem. W opisie pod zdjęciem Aleksandra zamieściła krótką wiadomość: - "#synek #kochamnadzycie Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka! #szpitalswzofii Dziękuję za wszystko!" - czytamy w opisie zdjęcia. Wiadomo więc, że aktorka jest mamą kolejnego chłopca! Imię nie zostało jeszcze podane. Pewne jest jednak, że dla Oli Kisio to najlepszy możliwy prezent na Dzień Dziecka. Witamy na świecie! Gratulacje dla mamy! Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Partnerka upokorzyła Mikołaja Roznerskiego! Zrobiła to na oczach milionów
  2. Meghan Markle oskarżona o kradzież!
  3. Aktorka "M jak miłość" może już z tego nie wyjść. Po raz pierwszy ujawnia
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News