Wszyscy nagle wybuchnęli śmiechem, Ola publicznie upokorzyła chłopaka. Szybko pożałowała

Wszyscy nagle wybuchnęli śmiechem, Ola publicznie upokorzyła chłopaka. Szybko pożałowała Źródło: unsplash.com/Anthony Tran

Ola przyznaje, że jej życie wygląda teraz jak w powiedzeniu "mądry Polak po szkodzie". Zrobiła straszną głupotę i jest tego świadoma. Potraktowała bliską jej osobę w tak upokarzający sposób, że nie wybaczy sobie tego do końca życia. Jej chłopak stał się pośmiewiskiem wszystkich znajomych.

Ola nie sądziła, że tak łatwo uda jej się upokorzyć swojego partnera, jednak nieświadomie mleko zostało rozlane - chłopak stał się przez nią pośmiewiskiem wśród znajomych, a ona boi się, że nigdy jej tego nie wybaczy. W końcu urażoną dumę trudno jest naprawić.

Ola dobrze znała wady swojego chłopaka. W końcu postanowiła się zemścić

Dziewczyna sama przyznaje, że ma świadomość, iż zachowała się nieodpowiednio w stosunku do swojego partnera. Jest w tej historii jednak też druga strona medalu. Będąc już dłuższy czas w związku, Olę czasami bolało zachowanie chłopaka, a to miała być mała zemsta. 

- Od jakiegoś czasu zaczął mnie denerwować. Zrobił się trochę bezczelny, zwłaszcza w towarzystwie. Kilka razy mnie upominał, jakbym była jego córką. Czepiał się też moich znajomych, wygadywał różne głupie rzeczy. Coś mu strzeliło do głowy po prostu - żali się dziewczyna.

Być może, gdyby para zdecydowała się na szczerą rozmowę o swoich zachowaniach, emocjach i uczuciach, nie doszłoby do tego wszystkiego. Ola po kolejnych, negatywnych przytykach postanowiła, że odpłaci mu się pięknym za nadobne i będzie uszczypliwa w taki sam sposób, jak on był dla niej. Wybrała jednak dość niekorzystny moment, ponieważ stało się to w obecności ich wspólnych znajomych.

Chłopak nie chce jej teraz znać, a ona rwie włosy z głowy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak dziś przyznaje, już nawet nie pamięta, od czego dokładnie zaczęła się sprzeczka, ale przy wszystkich znajomych powiedziała mu, że "przynajmniej ja zawsze mogę, a nie tak jak ty, impotencie". To spowodowało, że wszyscy zamilkli, a potem rozbrzmiał gromki śmiech. Znajomi zaczęli się nabijać i śmiać się z życia łóżkowego mężczyzny i jego rzekomych "niedomagań". To było dla niego nie do zniesienia. Wulgarnie pożegnał się ze wszystkimi i to był ostatni raz, kiedy Ola widziała swojego chłopaka.

Dzisiaj grzeje: 1. Twórcy Kiepskich "uśmiercą" Ferdka. Widzowie zobaczą pogrzeb

2. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN

Ola wie, że popełniła świństwo i to, co powiedziała, było nieco zbyt ostre. Bardzo chciałaby to odkręcić i pragnie, by było tak jak dawniej. Chłopak nie odbiera jednak od niej telefonów, nie odpisuje na SMS-y i nie otwiera jej nawet drzwi. Potraktował słowa Oli jak definitywny koniec ich związku. Kobieta ma nadzieję, że czas może zaleczy rany i zdoła jakoś przeprosić zranionego chłopaka, na razie jednak na to się nie zapowiada.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiśniewski nie jest jedyny. Polskie gwiazdy w biznesie utopiły FORTUNĘ
  2. Urodziła dziecko dla dziecka. 45-letnia kobieta zaszła w ciąże i urodziła swoje wnuka
  3. Śliczna gwiazda TVP o ślubie i dzieciach. Jej narzeczony ma 19 lat, są uwielbiani za kultowy serial
  4. Dieta aztecka szybko zyskuje coraz większą popularność. Dzięki niej można pozbyć się nadwagi w rekordowo krótkim czasie
  5. Mama odkryła, z kim jej dziecko pisze przez internet i zamarła. Kobieta aż trafiła do szpitala

Źródło: Papilot

Następny artykuł