Lata temu święciła triumfy jako wokalistka Blue Cafe. To właśnie wtedy cała Polska o niej usłyszała. Jednak Tatiana Okupnik zdecydowała się odejść z zespołu i zacząć karierę solową. Ostatnio głośno było o niej 3 lata temu, kiedy zajęła drugie miejsce w „Tańcu z Gwiazdami”. Od tamtego czasu zmieniło się bardzo wiele.

Jej ostatnia płyta „Blizna” wydana była cztery lata temu. Mimo wielkich nadziei wydawnictwo przeszło bez większego echa. Obyło się bez rozdmuchanych i długich tras koncertowych. Wokalistka zdecydowała się bowiem całkowicie zmienić życie.

Wszyscy, którzy dobrze pamiętają wokalistkę, wiedzą, że ta niechętnie dzieli się informacjami ze swojego życia. O tyle o ile Okupnik może mówić o swojej pracy, tak jej życie prywatne jest mocno skrywane.

Dlatego ostatnie wiadomości dotyczące jej życia pochodzą od jej ukochanego. Michał Micielski, mąż Tatiany Okupnik, ujawnił bowiem jak parze żyje się w USA.

Tatiana Okupnik – tak żyje w USA

Co ciekawe, gdyby nie Micielski, nikt nie wiedziałby o tym, że Tatiana Okupnik wyszła za mąż. Tak samo byłoby z wieścią o narodzinach ich córki Matyldy, która przyszła na świat 2 lata temu.

Najnowsze informacje dotyczące Tatiany Okupnik są bardzo pozytywne. Okazuje się, że ta ma wiele powodów do radości. Łzy szczęścia często spływały po jej policzkach w ostatnim czasie.

Wszystko przez to, że kilka dni temu 39-letnia Tatiana Okupnik po raz drugi została mamą. Urodziła bowiem syna Tymona, a jej ciąża przez długi czas trzymana była w sekrecie.

Co więcej, okazuje się, że w ostatnim czasie wokalistka częściej przebywa w USA niż w Polsce. Bardzo prawdopodobne, że to tam będzie chciała rozpocząć nowe życie i odchować dzieci. Mieszkanie w USA jest w końcu wymagane od jej męża, który jest menedżerem samego Tomasza Gortata.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Michał Szpak szaleje z zazdrości! To musiało bardzo zaboleć
2. Rodowicz zniszczy swojego męża. „Chce milionów w gotówce!”

Kim dziś są dzieci pierwszych sekretarzy PZPR? [ZDJĘCIA]


Jak poprawnie usunąć kleszcza? 8 rzeczy, które musisz wiedzieć o tych pasożytach


źródło: pomponik.pl

Zobacz również