Reklama
Tatiana Okupnik zniknęła z mediów na 3 lata. Jej życie jest pełne łez Źródło: wikimiedia.org/Beax
Reklama

Tatiana Okupnik zniknęła z mediów na 3 lata. Jej życie jest pełne łez

Lata temu święciła triumfy jako wokalistka Blue Cafe. To właśnie wtedy cała Polska o niej usłyszała. Jednak Tatiana Okupnik zdecydowała się odejść z zespołu i zacząć karierę solową. Ostatnio głośno było o niej 3 lata temu, kiedy zajęła drugie miejsce w "Tańcu z Gwiazdami". Od tamtego czasu zmieniło się bardzo wiele.

Reklama

Jej ostatnia płyta "Blizna" wydana była cztery lata temu. Mimo wielkich nadziei wydawnictwo przeszło bez większego echa. Obyło się bez rozdmuchanych i długich tras koncertowych. Wokalistka zdecydowała się bowiem całkowicie zmienić życie. Wszyscy, którzy dobrze pamiętają wokalistkę, wiedzą, że ta niechętnie dzieli się informacjami ze swojego życia. O tyle o ile Okupnik może mówić o swojej pracy, tak jej życie prywatne jest mocno skrywane. Dlatego ostatnie wiadomości dotyczące jej życia pochodzą od jej ukochanego. Michał Micielski, mąż Tatiany Okupnik, ujawnił bowiem jak parze żyje się w USA.

Reklama

Tatiana Okupnik - tak żyje w USA

Co ciekawe, gdyby nie Micielski, nikt nie wiedziałby o tym, że Tatiana Okupnik wyszła za mąż. Tak samo byłoby z wieścią o narodzinach ich córki Matyldy, która przyszła na świat 2 lata temu. Najnowsze informacje dotyczące Tatiany Okupnik są bardzo pozytywne. Okazuje się, że ta ma wiele powodów do radości. Łzy szczęścia często spływały po jej policzkach w ostatnim czasie. Wszystko przez to, że kilka dni temu 39-letnia Tatiana Okupnik po raz drugi została mamą. Urodziła bowiem syna Tymona, a jej ciąża przez długi czas trzymana była w sekrecie. Co więcej, okazuje się, że w ostatnim czasie wokalistka częściej przebywa w USA niż w Polsce. Bardzo prawdopodobne, że to tam będzie chciała rozpocząć nowe życie i odchować dzieci. Mieszkanie w USA jest w końcu wymagane od jej męża, który jest menedżerem samego Tomasza Gortata.ZOBACZ TAKŻE:
Reklama
1. Michał Szpak szaleje z zazdrości! To musiało bardzo zaboleć 2.
Reklama
Rodowicz zniszczy swojego męża. "Chce milionów w gotówce!" źródło: pomponik.pl
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?