Wyciekła okładka nowej "Wyborczej". Kaczyński w centrum afery

Wyciekła okładka nowej "Wyborczej". Kaczyński w centrum afery

Okładka "Wyborczej" właśnie pojawiła się w mediach społecznościowych. Ci, którzy na bieżąco śledzą doniesienia o bracie ciotecznym Jarosława Kaczyńskiego, który ujawnił nagrania ich rozmów nie mają wątpliwości. Poranny materiał może zmienić oblicze polskiej sceny politycznej na dobre.

Okładka "Wyborczej" wzbudza ogromne kontrowersje już dziś. W mediach społecznościowych masowo pojawiają się informacje, które mają potwierdzić fakt, że jutrzejszy materiał dziennika z pewnością zmieni bieg historii polskiej polityki. Głównym bohaterem skandalu jest Jarosław Kaczyński.

Wyciekła okładka "Wyborczej" z Kaczyńskim. Jutro pojawi się druzgocący materiał

W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie okładki dziennika, który będzie jutro dostępny online oraz wersji papierowej. Sprawa, którą mają ujawnić z pomocą artykułu dziennikarze "Gazety Wyborczej" już od kilku godzin pojawia się regularnie w mediach. Okazuje się, że Jarosław Kaczyński miał być nagrywany przez swojego brata ciotecznego - Jana Marię Tomaszewskiego. Podczas tych rozmów prezes PiS powiedział za dużo. Informację wraz ze zdjęciem okładki zamieścił na swoim profilu twitterowym Jarosław Kurski. Dziennikarz przekonuje w swoim wpisie, że jutrzejszy poranek na zawsze zmieni wizerunek polskiej prawicy. - Dla wszystkich na TT, którzy jeszcze nie śpią, z życzeniami od "Gazety Wyborczej" dobrej nocy i jeszcze lepszego dnia - napisał Jarosław Kurski, udostępniając poniżej zdjęcie. Pod publikacją natychmiast rozpętała się burza. Internauci przyznają, że z pewnością materiał, który ukaże się rano wywoła skandal. Polska prawica, po ujawnieniu materiału, będzie musiała zastanowić się nad ewentualnym kryzysowym spotkaniem i wszczęciem procedur w celu naprawy wizerunku. Kilka godzin temu pojawiła się także informacja o tym, że politycy PiS masowo odwołali spotkania z dziennikarzami. Przełożenie porannych wywiadów wskazuje, że ci boją się burzy i ewentualnych pytań, które mogłyby się pojawić po ujawnieniu materiału.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nie wiadomo jednak, jaką treść dokładnie zawiera w sobie materiał "Gazety Wyborczej". W komentarzach pod wpisem Jarosława Kurskiego pojawiają się liczne życzenia powodzenia w celu publikacji materiału oraz zapewnienia o powodzeniu akcji, która ma na celu ujawnienie zakulisowych rozmów prezesa PiS. O sprawie na bieżąco będziemy informować na Pikio.pl. Prosimy o śledzenie naszych artykułów. okładka "Wyborczej" Twitter/Marcin Dobski Okładka "Wyborczej" Twitter/Jarosław Kurski źródło: Twitter  1. Taśmy Kaczyńskiego? Wyborcza o świcie ma ujawnić aferę, która pogrzebie Prezesa i PiS
  2. Nagłe spotkanie PiS Kaczyńskiego. Macierewicz wezwany na dywanik
  3. Kaczyński wiedział wcześniej o zatrzymaniu Bartłomieja M.? Dziennikarz snuje teorię
  4. Ile waży Agnieszka Chylińska? Gwiazda to cień dawnej siebie
  5. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!
  Następny artykuł