2-latka przeszkadzała ojczymowi w grze, dziecko nie żyje. Są prawomocne wyroki

2-latka przeszkadzała ojczymowi w grze, dziecko nie żyje. Są prawomocne wyroki Źródło: Unsplash/Caleb Woods

Ojczym zajmował się 2-letnim dzieckiem. Dziewczynka przeszkadzała mężczyźnie podczas gry, a teraz nie żyje. Właśnie pojawił się prawomocny wyrok w tej sprawie.

Ojczym miał pod swoją opieką 2-latkę, teraz dziewczynka nie żyje. Dziecko miało przeszkadzać mężczyźnie w grze. Ta sprawa wreszcie ma swoje rozwiązanie, bo właśnie ogłoszono prawomocny wyrok dotyczący tej tragedii. 

Ojczym zachował się karygodnie 

Ojczym miał za zadanie opiekę nad 2-letnią Lilianną. Mężczyzna był jednak zbyt zajęty grą komputerową, żeby zwracać uwagę na dziecko. Gdy dziewczynka zaczęła mu przeszkadzać w rozgrywce doszło do potwornej tragedii. Do zdarzenia doszło w Pile w marcu 2017 roku.

Kulisy tragedii i prawomocny wyrok 

2-letnia Lilianna zaczęła przeszkadzać ojczymowi w grze komputerowej, więc mężczyzna wyładował na dziecku swoją frustrację i złość związaną z niepowodzeniami w rozgrywce. Popchnął dziewczynkę na metalową framugę drzwi, na skutek czego dziecko doznało poważnego urazu głowy. Lilianna trafiła do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Lekarze stwierdzili u niej złamane kości czaszki i krwiaki. Mimo szybkiej interwencji kadry medycznej, dziecka nie udało się uratować. Szymon B. i Angelika B. od tamtego czasu czekali na wyrok. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sąd Apelacyjny w Poznaniu zasądził 2 lata więzienia dla matki dziewczynki oraz 12 lat i 2 miesiące więzienia dla ojczyma. Wyrok ten jest prawomocny. Oskarżeni nie pojawili się na sali sądowej podczas odczytania tej decyzji. Wcześniej usiłowali przy pomocy adwokatów wnieść o obniżenie kary. Sędzia Marek Kordowiecki jednak nie był skory do negocjacji. 

Dzisiaj grzeje : 1. Gwiazda TVN przez chorobę syna rzuciła karierę. Jest nieuleczalnie chory, dla niego poświęciła wszystko
2. Wszyscy pokochali ją za "Ranczo". Media obiegła informacja o nagłej śmierci

Trudno się dziwić tak surowemu wyrokowi. Ojczym swoim bestialskim zachowaniem spowodował śmierć malutkiego dziecka. Wszystko dlatego, że był zły na fakt, że przegrywa w grę komputerową. Takie zachowanie kwalifikuje się do bezwzględnego ukarania. Kobieta, która zostawiła swoją córkę pod opieką tego zwyrodnialca wydaje się, że również otrzymała sprawiedliwy wyrok. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W sejmowej restauracji jedzą za półdarmo. Nigdzie nie znajdziesz tak taniego menu
  2. Agnieszka Woźniak-Starak odejdzie z telewizji i przejmie firmę męża? ”Teraz dzieło jego życia będzie kontynuować jego żona”
  3. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  5. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

Źródło: RMF 24

Następny artykuł