Spektakularne zwycięstwo Kamila Stocha w Turnieju Czterech Skoczni przejdzie do historii. Polak był drugim w historii zawodnikiem, któremu udało się wygrać we wszystkich, czterech konkursach. Okazuje się jednak, że jego życie nie zawsze było tak kolorowe. Jego ojciec ujawnił przerażający sekret sportowca z przeszłości.

Kamil Stoch jest dziś na ustach wszystkich Polaków – nie tylko najwierniejszych kibiców. Sportowiec osiągnął sukces, o którym większość skoczków może jedynie pomarzyć. Pobił nawet legendarnego Adama Małysza. Jego ojciec ujawnił jednak, że życie Stocha nie zawsze było proste.

ZOBACZ TAKŻE:  MEGA SZOK! Tuż po zwycięstwie Stocha stało się coś NIEWYOBRAŻALNEGO

Przerażający sekret Stocha

Choć Kamil od samego początku przejawiał predyspozycje do uprawiania wybranego przez niego sportu, nie każdy jego trening kończył się sukcesem i satysfakcją. W udzielonym portalowi Onet Sport wywiadzie, jego ojciec ujawnił przerażający sekret syna. Okazuje się, że przez jednego ze swoich trenerów, przepłakał całą noc. Dotąd Stoch w ogóle o tym nie mówił, gdyż sekret ten nie miał ujrzeć światła dziennego.

Tak, pewien trener, którego nazwiska nie chcę podawać, obiecał synowi, że zabierze go na zawody, a później zmienił decyzję i nawet nie powiedział mu o tym osobiście. Chłopak przepłakał wtedy całą noc. Pocieszałem go: „Kamilku, jeszcze się tyle najeździsz na konkursy, że będziesz rzygał tymi skokami”. Trener zachował się bardzo nieodpowiedzialnie, nie wolno tak robić. Nie można podchodzić do swojego zawodnika bez szacunku i traktować go przedmiotowo. To było fatalne – ujawnił ojciec skoczka.

ZOBACZ TAKŻE:  Stoch dokonał historycznego czynu, a potem… ZGASIŁ dziennikarza TVP

źródło: onet.pl

10 najseksowniejszych tenisistek świata [ZDJĘCIA]

14 gorących partnerek piłkarzy, o których marzy każdy facet [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również