Sensacyjny pakt Rydzyka z PiS! Dlaczego w mediach jest cisza?!

Sensacyjny pakt Rydzyka z PiS! Dlaczego w mediach jest cisza?! Źródło:

Ojciec Rydzyk dostał wszystko, czego chciał, a to dlatego, że zawarł sensacyjny pakt z Prawem i Sprawiedliwością. Przedsiębiorczy redemptorysta jak zwykle nie zawiódł i podjął korzystne dla siebie decyzje. Czemu w mediach jest o tym tak cicho?

Dzięki temu, że ojciec Rydzyk zawarł pakt z partią rządzącą, może odetchnąć na wiele lat. Dostał wszystko to, czego chciał. Przedsiębiorczy redemptorysta doskonale wie, jak zadbać o siebie i swoje biznesy. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nadała koncesję na kolejne 10 lat na nadawanie Radia Maryja. Ojciec Rydzyk może odetchnąć z ulgą, dzięki dobrym układom z partią rządzącą nie musi się martwić o przyszłość radia, które przyniosło mu ogólnopolską popularność.

Ojciec Rydzyk świetnie o siebie zadbał

Poza koncesją, Radio Maryja zawarło również umowę z Emitelem, który odpowiadać będzie za obsługę techniczną emisję. Prezes firmy postanowił skomentować tę współpracę. - Mamy świadomość jak ważna jest misja społeczna Radia Maryja dla słuchaczy w Polsce, tym bardziej wybór Emitel jako nadawcy technicznego odczytujemy jako zaufanie dla jakości i efektywności naszych usług - mówi prezes firmy Emitel, Andrzej Kozłowski. - Prowincja Warszawska Zgromadzenia Najświętszego Odkupiciela – nadawca Radia Maryja otrzymała od 23 czerwca br. koncesję na kolejne 10 lat co daje nam możliwość realizowania wyznaczonej misji, do której zachęcał nas św. Jan Paweł II mówiąc by nasze radio służyło prawdziwej informacji, przepojonej miłością i opartej na sprawiedliwości, by przyczyniało się do kształtowania ludzkich sumień w duchu nauki Chrystusa - opisuje z kolei sytuację medium Tadeusza Rydzyka, o. Grzegorz Moj z Radia Maryja. Przez najbliższe 10 lat nie trzeba się o nie martwić. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. „Kaczyński to tchórz i cwaniaczek! Nie ponosi żadnej odpowiedzialności”
  2. Katastrofa lotnicza w Polsce! Nocny dramat wstrząsnął społeczeństwem
  3. Wasserman usłyszała mocne oskarżenia! Głośna afera w PiS wychodzi na jaw
  4. Co drugi pies na to cierpi! Nie ignoruj tego, bo źle się skończy
  5. Wstrząsające doniesienia. PiS przejmuje SN żeby zniszczyć Tuska
Źródło: wirtualnemedia.pl    
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News