Słowa Rydzyka to siarczysty policzek dla lekarzy. Polacy nie dowierzają

Słowa Rydzyka to siarczysty policzek dla lekarzy. Polacy nie dowierzają

Ojciec Rydzyk jest dla części Polaków autorytetem i wzorem do naśladowania. Tym bardziej nie dowierzają oni w jego słowa, które skierował do lekarzy. Dostali od redemptorysty siarczysty policzek.

Ojciec Rydzyk wygłosił kazanie na Jasnej Górze podczas pielgrzymki Radia Maryja do tego wyjątkowego miejsca. Na mszy obecni byli czołowi polscy politycy, jak np. Mariusz Błaszczak i Antoni Macierewicz. Wiele osób nie może dotąd uwierzyć w to, co kapłan powiedział o polskich lekarzach. Choć zaczął swoją wypowiedź bardzo ładnie, słowami: "Dziękujemy służbie zdrowia". Lekarze już nastawili się na pochwały z ust przedsiębiorczego redemptorysty, gdy ten zmienił zupełnie front.

Ojciec Rydzyk oburzony na lekarzy

- Prosimy was, służbę zdrowia, także tych lekarzy, którzy mają bardzo dużo energii, są bardzo młodzi, zaczynają. Prosimy: miejcie cierpliwość i nie chciejcie od razu zarabiać kokosów. Zechciejcie najpierw służyć ludziom. Tak jak służyli wasi braci, wasze wzory służby zdrowia. Służby zdrowia służyły zawsze. Nawet w czasach komunistycznych, w czasie powstania warszawskiego. Nie brali pieniędzy - służyli. Księża nie mieli żadnego ubezpieczenia, a leczyli nas. Leczyli kapłanów i nie pytali czy będą szykany. To są wzorce! - grzmiał ojciec Rydzyk z ambony. Trzeba przyznać, że wydał dość jasną sugestię. Chociaż sam nie może narzekać na brak pieniędzy i mógłby się leczyć prywatnie, gdyby tego potrzebował, to dopomniał się o opiekę zdrowotną nawet w przypadku braku ubezpieczenia. Lekarze, którzy go popierają, musieli poczuć na swoich twarzach szczególnie siarczysty policzek. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Masz groszową emeryturę? Zabiorą ci ją
  2. Za te słowa podpalą mu dom. Groza i furia podczas kazania Rydzyka
  3. Służby przez pomyłkę pobiły ojca małych dzieci! Kuriozalnie niskie kary
  4. Przerażające. Jackowski zapowiedział III wojnę światową
  5. Prosty trik, a uratuje twojemu psiakowi zdrowie! Wystarczy 10 sekund
Źródło: polityczek.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News