Gwiazda Ojca Mateusza nie wpuszcza nikogo do swojego domu! Tak traktuje gości

Gwiazda Ojca Mateusza nie wpuszcza nikogo do swojego domu! Tak traktuje gości Źródło: screen/youtube/serialetvp

"Ojciec Mateusz" jest wyjątkowym serialem TVP, który łączy w sobie wątki obyczajowe oraz kryminalne, a główną postacią jest niepozorny ksiądz. Taka mieszanka sprawiła, że produkcja szybko zyskała ogromną popularność wśród Polaków, a teraz na jaw wyszła szokująca informacja dotycząca kultowej postaci. 

"Ojciec Mateusz" zagościł na ekranach w listopadzie 2008 roku i początkowo specjaliści nie wróżyli mu wieloletniej kariery. Choć produkowany był na podstawie kultowego, włoskiego formatu "Don Matteo", większość osób nie przypuszczała, że polska wersja przekona do siebie widzów. Szybko okazało się, że pomysł TVP był jednak strzałem w dziesiątkę, a brawurowe śledztwa księdza przyciągają przed telewizory tysiące Polaków. Teraz jednak na jaw wyszło coś zaskakującego - uwielbiana postać prywatnie zachowuje się skandalicznie.

Gwiazda serialu "Ojciec Mateusz" nie wpuszcza nikogo do swojego domu

Kinga Preis wciela się w serialu w Natalię Borowik. Uwielbianą przez widzów gospodynię plebani tytułowego proboszcza, która dała się poznać jako wyjątkowo zrzędliwa osoba, która do samego końca była lojalna wobec swojego przełożonego. Choć w produkcji gra kobietę wyjątkowo pozytywną i oddaną innym ludziom, okazuje się, że w życiu prywatnym jest zupełnie inaczej. Wraz ze swoim mężem właśnie wykańcza swój nowo wybudowany domek pod Wrocławiem i otwarcie mówi, że nie przewidziała w niej żadnego miejsca na gości. - Prowadzę dom szczelnie zamknięty - mówiła. Jak podaje "Dobry Tydzień", kobieta "nie przewiduje pokoju gościnnego, ewentualnych odwiedzających planuje kłaść na sofie, by nie przedłużali wizyty. Wraz z mężem stworzyli azyl, który zamierzają chronić".

Przeszli razem wiele dramatów, ale uczucie nie wygasło

Takie zachowanie w naszej kulturze z pewnością wielu osobom wyda się skandaliczne i bardzo nieuprzejme. Każdy z nas miewa gości i nigdy nie robi wyrzutów bliskim, że chcą u niego raz na jakiś czas przenocować. Wydaje się jednak, że wszystko spowodowane jest wieloma kłótniami, jakie kobieta przeszła ze swoim mężem, Piotrem Borowcem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Para często się kłóciła, lecz - jak mówi gwiazda serialu "Ojciec Mateusz" - przetrwali niejedną burzę, a ciężkie chwile działały na ich związek lepiej, niż "ćwierkanie do siebie nawzajem". - Znajomi ostrzegali, że budowa grozi rozwodem - zwierzała się "Twojemu Stylowi" gwiazda. W tym wypadku na szczęście tak się nie stało, choć aktorka wspomina, że kłócili się o mnóstwo rzeczy, bo obydwoje mają wyjątkowo wybuchowe temperamenty. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Kolejne dziecko w Rolnik szuka żony?! Fani nie przestają komentować
  2. Doda podjęła decyzję! Rozbierze się dla potrzebujących
  3. Znaki zodiaku, które są rozchwytywane przez pracodawców. Z nimi warto robić interesy!
  4. Ile zarabia Chodakowska? Zarobki ma jak z kosmosu
  5. Nowa polska Top Model zrobiła w DDTVN coś nieoczekiwanego! Fani w szoku
Następny artykuł