Ujawniono prawdziwy powód odejścia Żmijewskiego z "Ojca Mateusza". Szykuje się skandal

Ujawniono prawdziwy powód odejścia Żmijewskiego z "Ojca Mateusza". Szykuje się skandal Źródło: youtube/ serialetvp/

"Ojciec Mateusz" bez Artura Żmijewskiego nie będzie już tym samym kultowym serialem. Jakiś czas temu media obiegły niepokojące informacje o odejściu aktora, a teraz ujawniono prawdziwe powody.

Serial "Ojciec Mateusz" od lat cieszy się uznaniem w oczach telewidzów regularnie zasiadających przed odbiornikami i śledzących perypetie uwielbianego duchownego i jego bliskich. Polacy są na tyle pochłonięci fabułą, że nie wyobrażają sobie wręcz momentu, w którym serial zostałby zdjęty z anteny lub zabrakłoby głównego bohatera. Niestety, jakiś czas temu takie właśnie doniesienia obiegły media, a teraz podano więcej szczegółów. 

"Ojciec Mateusz" bez głównego bohatera? Ujawniono powody odejścia Żmijewskiego 

Od niedawna dużo mówi się o kultowej produkcji TVP, a na tapecie widnieje odejście Artura Żmijewskiego, który odgrywa główną rolę w serialu. Portale plotkarskie donosiły, że zastąpić ma go Mikołaj Roznerski, a najnowsze informacje wszystko potwierdzają. Jak podaje Wirtualna Polska, powołując się na doniesienia Super Expressu, postać Mateusza rzeczywiście zniknie, a na jego miejsce wskoczy nowy duchowny Walery Opłatek, którego zagrać ma właśnie Roznerski. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Okazuje się jednak, że będzie to zabieg chwilowy, a Żmijewski nie żegna się z serialem na dobre. Zgodnie z fabułą, ojciec Mateusz wyjedzie na jakiś czas z plebanii, a na jego miejscu pojawi się ksiądz Opłatek. Produkcja nie ukrywa co jest powodem tak poprowadzonego wątku, a przyczyniły się do tego pieniądze. 

Media donoszą, że z czasem Żmijewski chciał zarabiać więcej, a gdy zaangażowano go w reżyserię zarobki rzeczywiście wzrosły, opiewając  na sumę 475 tysięcy złotych za jeden sezon. W końcu i ta kwota była dla aktora zbyt niska, dlatego miał zacząć domagać się kolejnej podwyżki, na co producenci już tak ochoczo nie przystali. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka Polsatu znów trafiła do szpitala. Wcześniej miała tętniaka mózgu
2. Nie żyje twórca hitowego serialu na TVP. Okoliczności jego śmierci porażają

- W takiej sytuacji daje się czas na ostudzenie emocji. Postać ojca Mateusza na jakiś czas zniknie z ekranów, a jego miejsce na plebanii zajmie ksiądz grany przez Mikołaja Roznerskiego. Za jakiś czas dojdzie do kolejnych negocjacji - podaje SE.pl osoba związana z serialem TVP. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieleczony kaszel może prowadzić do poważnych chorób. Nie powinniśmy go bagatelizować
  2. Dawid Kubacki ma piękną żonę. Najpiękniejsze zdjęcia życiowej wybranki naszego mistrza (FOTO)
  3. Samochód zamiast 500 plus? Rodziny pobierające świadczenie mają na to szansę
  4. Niewyobrażalne doniesienia o ojcu dziecka Dagmary z Królowych Życia. Jego losy były tragiczne i burzliwe
  5. Druzgocące losy Roksany Węgiel. Przygnębiające, mało kto wiedział co się z nią działo

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News