Ojciec małej Madzi
Cezary Pecold SE East News
Irmina Jach - 20 Października 2020

Sąsiedzi przerwali milczenie ws. ojca małej Madzi. Niewiarygodne, co zrobił po jej śmierci

Ojciec małej Madzi, tuż po wstrząsającej tragedii, jaka wydarzyła się w Sosnowcu, zniknął z życia publicznego. Mężczyzna, podczas głośnego śledztwa i procesu w sprawie morderstwa, pozostawał w cieniu swojej żony. Nikt nie wiedział, co zrobił po śmierci ukochanej córeczki. Teraz eksperci przerwali milczenie. Wiemy, co wydarzyło się za zamkniętymi drzwiami.

Ojciec małej Madzi od wielu lat odmawia wszelkich kontaktów z dziennikarzami. Zniknęły również profile mężczyzny w mediach społecznościowych, dlatego nikt nie wie, co dzieje się z mężem Katarzyny W. Teraz prawda na temat dalszego życia Bartłomieja Waśniewskiego wyszła na jaw. Eksperci ujawnili, co zrobił tuż po śmierci malutkiej dziewczynki.

Klamka zapadła. Premier właśnie potwierdził, ogromna zmiana dla wszystkich seniorówKlamka zapadła. Premier właśnie potwierdził, ogromna zmiana dla wszystkich seniorówCzytaj dalej

Ojciec małej Madzi zniknął z życia publicznego

Sprawa zabójstwa małej Madzi z Sosnowca jest jedną z najbardziej medialnych historii kryminalnych, jakie rozegrały się w Polsce. 24 stycznia 2012 roku w mediach pojawiły się pierwsze informacje o porywaczu, który uprowadził półroczną dziewczynkę podczas spaceru. Napastnik miał ogłuszyć matkę, Katarzynę W. i oddalić się z dzieckiem. Natychmiast rozpoczęły się szeroko zakrojone poszukiwania. Na początku lutego wstrząsająca prawda wyszła na jaw. 22-latka przyznała, że zamordowała niemowlę i wskazała miejsce ukrycia zwłok. 3 września 2013 roku, po wielu głośnych skandalach, Katarzyna W. została skazana na 25 lat pozbawienia wolności. Obecnie przebywa w więzieniu. Jej mąż, Bartłomiej, nie poniósł żadnej kary. Co dzieje się z nim obecnie?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluDariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluCzytaj dalej

Ojciec małej Madzi, jeszcze w trakcie trwania procesu o zabójstwo, rozwiódł się z żoną. Długo nie mógł uwierzyć, że kobieta, którą kochał, dopuściła się tak bestialskich czynów. Katarzyna W. była miłością jego życia, dlatego nie dopuszczał do siebie najgorszej wersji wydarzeń. Bartłomiej Waśniewski, podczas batalii sądowej, wielokrotnie komentował wydarzenia sprzed lat w rozmowach z dziennikarzami. Mało kto wie, że zdecydował się także na napisanie książki pt. "Moja prawda. Pamiętniki Bartka Waśniewskiego", w której opowiedział o swojej znajomości z żoną. Pozycja sprzedawała się jak świeże bułeczki. Wkrótce po usłyszeniu wyroku mężczyzna postanowił jednak, że zniknie z życia publicznego. By umożliwić sobie życie z dala od traum, zdecydował się na emigrację do Anglii. Obecnie najważniejszy w jego życiu jest sport - mężczyzna trenuje walki MMA.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Właśnie zapadła decyzja dot. zamknięcia cmentarzy na Wszystkich Świętych

2. Uczniowie podstawówek przejdą na naukę online. Premier właśnie wydał oświadczenie

3. Naukowcy apelują do Polaków: zacznie się już 3 grudnia. Czarny scenariusz może spełnić się na naszych oczach

- Z Bartkiem nie mam kontaktu, mieszka obecnie w Wielkiej Brytanii (...). Myślę, że Bartek nie chce wracać do pewnej przeszłości, która dla niego była dramatem - skomentował Krzysztof Rutkowski.

Byli sąsiedzi małżeństwa nie mają żadnych informacji na temat tego, co obecnie robi ojciec małej Madzi. Mężczyzna nie pojawia się w miejscu, w którym mieszkał wraz z żoną i córką. Jego rodzina konsekwentnie odmawia wszelkich komentarzy. Wszystko wygląda na to, że otoczenie zdecydowało się uszanować prywatność mężczyzny, który niewątpliwie był jedną z ofiar wstrząsającej zbrodni, która rozegrała się przed laty w Sosnowcu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nawet 2 tysiące złotych nowej emerytury. Wystarczy spełnić jeden warunek, chodzi o zwierzęta
  2. Najpiękniejsza polska bokserka przeszła badania głowy. Nie może uwierzyć w ich wyniki (FOTO)
  3. Kim jest żona Dariusza Gnatowskiego? Zdradziła, jaki był naprawdę
  4. Z ostatniej chwili: Nie żyje Dariusz Gnatowski, "Boczek" z Kiepskich
  5. Tragiczne informacje obiegły Polskę. Niestety, nie żyje Jadwiga Sienkiewicz
  6. Chciałeś kupić PlayStation 5 w dniu premiery? Może czekać Cię wielkie rozczarowanie
  7. Dzięki dodaniu do gulaszu wieprzowego 1 nietypowego warzywa, smak zupełnie się zmienia. Po spróbowaniu, już nigdy nie wrócisz do innych wersji
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Fakt

 

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News