Tragedia na południu Polski. Ojciec i syn w ciężkim stanie, trwa walka o ich życie

Tragedia na południu Polski. Ojciec i syn w ciężkim stanie, trwa walka o ich życie Źródło: Wikipedia.org Dawid Skalec Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe (CC BY-SA 4.0)

Ojciec w ciężkim stanie trafił do szpitala, poważne obrażenia odniósł również jego ośmioletni syn. Media obiegły informacje o dramacie na południu kraju, sytuacja w całym rejonie jest bardzo niebezpieczna.

Ojciec ośmiolatka w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala, jego syn również odniósł poważne obrażenia. Krajowe media obiegły tragiczne informacje z południa kraju, trwa walka o życie poszkodowanych. Specjaliści ostrzegają przed niebezpieczeństwem.

Ojciec i syn trafili do szpitala, obaj są w ciężkim stanie

Krajowe media obiegły informacje o dramacie, który wydarzył się w sobotnie popołudnie w miejscowości Sułków w powiecie wielickim, w Małopolsce. 44-letni mężczyzna i jego ośmioletni syn zostali porażeni piorunem podczas wycieczki rowerowej. Szczegóły tragedii przekazała lokalna policja.

- Mężczyzna był z synem na wycieczce rowerowej. Gdy rozpętała się burza, schronili się pod drzewem. Zostali rażeni piorunem - poinformował Bartosz Izdebski z zespołu prasowego małopolskiej policji.

Mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Ośmiolatek również doznał poważnych obrażeń, chłopiec ma poparzenia drugiego stopnia, także trafił do placówki medycznej. Lekarze robią, co mogą, by uratować im życie.

Ojciec i syn zostali porażeni piorunem, trwa walka o ich życie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W sobotnie popołudnie Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed ulewnymi deszczami, gwałtownymi burzami oraz opadami gradu m.in. dla województwa małopolskiego. Na terenie kilku powiatów w Małopolsce obowiązują alarmy ostrzegawcze drugiego stopnia. Jak przekazał portal TVN Meteo, na tych terenach może spaść nawet do 60 l/m², lokalnie możliwe są również opady gradu, a porywy wiatru mogą osiągać do 80 km/h.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje aktorka seriali na TVP i TVN. Wiadomość gruchnęła nagle, smutne

2. Koszmar rodziny Stuhrów. Syn aktora otrzymuje straszne wiadomości

Specjaliści apelują, by pod żadnym pozorem nie ignorować alertów pogodowych. W przypadku wystąpienia zagrożenia należy zastosować się do zaleceń i na bieżąco śledzić aktualne komunikaty.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Justyna Żyła odpowiedziała na mocny wpis męża. Szybko usunęła swoją wiadomość, ale w internecie nic nie ginie
  2. Bezdomna kobieta poprosiła Zbigniewa Wodeckiego o jedzenie. Nieprawdopodobny gest artysty poruszy każdego
  3. Dramat rodzinny Piotrka Żyły. Wszyscy byli w błędzie?
  4. Sejm już zdecydował. Jeszcze jedna grupa dostanie dodatkowe pieniądze, nikt się nie spodziewał
  5. Przyjaciółka Michała Szpaka się wygadała. Zdradziła intymny szczegół, wcześniej nikt nie miał pojęcia
  6. Cezary Żak i Katarzyna Żak rozwodzą się? Jest oficjalne oświadczenie aktora

Źródło: TVN Meteo

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News