Ojciec otruł swoje nowo narodzone dzieci. Podał okrutny powód, nie do wybaczenia

Ojciec otruł swoje nowo narodzone dzieci. Podał okrutny powód, nie do wybaczenia Źródło: Pixabay

Ojciec nie cieszył się z narodzin. Był całkowicie zawiedziony, gdy zobaczył swoje dzieci i postanowił je otruć. Podczas składania zeznań wyznał okrutny powód, dla którego chciał zabić dzieci.

Ojciec na początku września przywitał na świecie zdrowe bliźnięta. Mężczyzna nie mógł się pogodzić z tym, co zobaczył po urodzeniu. Postanowił wprowadzić w życie przerażający plan. 

Ojciec postanowił otruć swoje dzieci 

Do zdarzenia doszło w Indiach. Ojciec patrzył na zdrowe dziewczynki i już wiedział, że ich nie chce. Natychmiast obmyślił plan, jak się ich pozbyć. Po wyjściu ze szpitala skierował się do pobliskiego sklepu. Postanowił zakupić w nim pestycyd stosowany do zabijania szkodników niszczących uprawy. Środek zmieszał z mlekiem i przelał do butelek, które podał dziewczynkom. 

- Keshavulu był zdenerwowany tym, że ma córki bliźniaczki i postanowił je zabić. Kupił pestycyd i zmieszał go z ich mlekiem. Po kilku minutach stan dzieci stał się krytyczny - relacjonowała zdarzenie indyjska policja. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ojciec nie ukrywał rozczarowania córkami

Od kiedy tylko dziewczynki przyszły na świat, ich ojciec nie krył, że jest zawiedzionych ich płcią. Wszyscy wiedzieli, że to on jest odpowiedzialny za pogarszający się stan zdrowia córek. Ojciec podczas rozmowy z policją przyznał się do otrucia dzieci. W ogóle nie uważał tego za coś złego, był przekonany, że jego powód jest wystarczający do tego, by zabić dziewczynki. Mężczyzna został aresztowany, a obecnie trwa postępowanie przeciw niemu. Nagranie z monitoringu, na którym widać, jak podaje dzieciom truciznę, będzie dowodem w sprawie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Porażające nagranie z polskiej szkoły. Ojciec wtargnął do podstawówki, córka błagała, żeby przestał
2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba
3. Przyłapali Andrzeja Dudę w środku nocy na gorącym uczynku. Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

 

Niestety, takie sytuacje w Indiach nie są rzadkością. Do dziś powszechne jest usuwanie ciąży, gdy na badaniu zostanie potwierdzone, że na świat przyjdzie dziewczynka, chociaż prawnie jest to zakazane. Zgodnie ze spisem powszechnym w populacji Indii brakuje około 60 milionów dziewczynek, które miały przyjść na świat. Najprawdopodobniej ciąże zostały usunięte lub dziewczynki zostały zamordowane tuż po urodzeniu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk na politycznej wojnie. Nikt się tego nie spodziewał
  2. Zmarła gwiazda serialu "Gra o tron". Cały świat w żałobie po śmierci wybitnej aktorki
  3. Fani Małgorzaty Foremniak zamarli, wygląda strasznie. Co się stało aktorce?
  4. Ministerstwo milczało, lekarze właśnie wszystko ujawnili. Polacy nie mieli pojęcia, co ich czeka
  5. Ministerstwo właśnie wszystkich powiadomiło. Pilnie zamykane szkoły i zajęcia prowadzone w trybie zdalnym w kolejnych polskich miastach
  6. Teraz pełno ich w sklepach, mówią o nich "owoce mocy". Niesamowicie poprawiają wygląd skóry i stan naczyń krwionośnych, nie przegap sezonu

Źródło: Popularne pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News