Śmiertelnie chory chłopiec został okradziony przez swojego ojca. Pieniądze na leczenie wydał na prostytutki

Śmiertelnie chory chłopiec został okradziony przez swojego ojca. Pieniądze na leczenie wydał na prostytutki Źródło: fot. instagram.com/amejoaomiguel

Ojciec śmiertelnie chorego syna okradł go z pieniędzy, które zbierane były na leczenia malca. Mężczyzna wydał fortunę na własne przyjemności. Na liście wydatków znalazły się między innymi usługi prostytutek.

Ojciec 19-miesięcznego chłopca z brazylijskiego Minas Gerai wraz ze swoją żoną rozpoczęli zbiórkę pieniędzy na drogie leczenie swojego syna. Mały João Miguel choruje na genetyczny rdzeniowy zanik mięśni, a każda dawka leku, który jest mu niezbędny, kosztuje ponad 300 tysięcy złotych. Jego rodziców nie było stać na tak gigantyczne wydatki, dlatego też postanowili zwrócić się o pomoc do innych ludzi.

Zbiórka pieniędzy na lekarstwa dla małego Migela ruszyła pełną parą i w ciągu niecałego roku udało się zgromadzić milion reali, czyli około 979 tysięcy złotych. Wszystko wskazywało na to, że chłopiec będzie mógł kontynuować swoje leczenie, ale w pewnym momencie zachowanie jego ojca drastycznie się zmieniło.

Ojciec okradł swojego syna

Różnicę w zachowaniu Mateusa Alvesa zauważyła jego żona. Mężczyzna przestał interesować się zbieraniem kolejnych środków na leczenie syna i zaczął nagle znikać z domu na długie godziny. Jego małżonka postanowiła sprawdzić stan konta, na które wpływały pieniądze od dawców. Odkryła, że zniknęło z niego, a dokładniej zostało wypłaconych na rachunek 37-latka, aż 600 tysięcy reali.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

O wszystkim natychmiast zostały poinformowane służby, które zaczęły ścigać mężczyznę. Udało się go aresztować w lipcu. Sam Mateus Alves nie przyznaje się do przywłaszczenia sobie pieniędzy, jakie zabrał z konta swojego syna, twierdząc, że padł ofiarą wymuszenia ze strony miejscowego dilera narkotyków.

37-latek utrzymuje, że przestępca groził mu, przez co musiał zebrać odpowiednią sumę pieniędzy, aby przekazać je dilerowi. Jednak policjanci nie dali wiary tym wytłumaczeniom i w toku prowadzonego śledztwa uzyskano dowody wskazujące, że ojciec dziecka przeznaczył pieniądze na prostytutki, drogie ubrania, akcesoria i narkotyki.

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy zobaczył, co jego pies wyjął z wody długo nie mógł się otrząsnąć. Przyniósł to w pysku
2. Rekordowy wzrost płacy minimalnej będzie jeszcze większy. Wszystko przez jedną ustawę

Ciężko uwierzyć, że ktoś mógł ukraść pieniądze ze zbiórki prowadzonej na śmiertelnie chore dziecko. Zrobił to sam ojciec malca, co jeszcze bardziej nie mieści się w głowie. Przecież kązdy rodzic powinien dbać o swoją pociechę, a nie okradać je z niezbędnych do życia funduszy i przeznaczać je na własne uciechy. Miejmy nadzieję, że spotka go za to sprawiedliwa kara.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pan młody uderzył żonę z całej siły podczas dzielenia się tortem weselnym. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  2. Kobieta wiozła kota do weterynarza, by go uśpić. Jego ostatni gest wzruszy was do łez
  3. Niedawno internet obiegało jego zdjęcie w objęciach Dominiki Tajner. Teraz do sieci trafił taniec godowy Daniela
  4. Księżna Kate w jednej chwili zrobiła się czerwona ze wstydu. Przez łobuzerski wyczyn 4-letniej córki
  5. Jest nagranie! Gwiazda "Przyjaciółek" na żywo zaśpiewała kultowa piosenkę tak żenująco, że internauci nie mają litości

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News