Po śmierci jej matki, zrozpaczony ojciec zaczął wściekle buszować w sieci. Po chwili niczym burza w jej życiu pojawiła się Krystyna

Po śmierci jej matki, zrozpaczony ojciec zaczął wściekle buszować w sieci. Po chwili niczym burza w jej życiu pojawiła się Krystyna Źródło: unsplash.com/NordWood Themes

Ojciec rozpaczał po śmierci swojej ukochanej żony. Nie mógł znaleźć sobie miejsca i zajęcia, a ból po stracie bliskiej osoby był nie do opisania. W końcu odkrył coś w sam raz dla siebie - nie było dnia, żeby nie zaglądał do komputera. Szybko poznał tajemniczą Krystynę.

Ojciec nie radził sobie po śmierci swojej drugiej połówki. Stał się osowiały, a także - ku zdziwieniu bliskich - momentami agresywny. Wydawało się, jakby nienawidził wszystkiego i wszystkich. Potem zaczął spędzać czas w sieci, a jego stan zaczął się polepszać. Wszystko za sprawą pewnej kobiety.

Ojciec poznał Krystynę i widocznie odżył. Nie wiedział jeszcze, co go czeka

Mężczyzna stracił żonę 5 lat temu. To był dla niego czas pełen bólu i walki z samym sobą. Próbował poradzić sobie ze stratą, jednak nie dawał rady - albo izolował się od bliskich, albo odnosił się do nich niezbyt sympatycznie. Kiedy do jego domu zostało podłączone szybkie łącze internetowe, postanowił sprawdzić, czym jest internet i jakie możliwości daje.

Dniami i wieczorami buszował w sieci, udzielał się na czatach i forach oraz znajdował porady dla osób takich, jak on. W końcu udało mu się poznać kilka przyjaznych osób, a także nawiązał kontakt z tajemniczą Krystyną. Wtedy ojciec wręcz odżył, a jego dzieci cieszyły się, że w końcu nadchodzące dni będą dla niego pełne barw, a nie szarości. Jednak kobieta owinęła go sobie wokół palca, a on nieświadomie był na każde jej zawołanie. Rodzina zaczęła się sypać.

Ojciec zakomunikował, że nie może doczekać się wyprowadzki swoich dzieci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka wdowca wspomina, że poświęcał im coraz mniej czasu, w domu też mało przebywał. Praktycznie każdy weekend spełniał u nowo poznanej Krystyny. Dzieci miały nadzieję, że być może znalazł osobę na dobre i na złe, lecz relacja wydawała się być lekko toksyczna. Wszystkich zamurowało, kiedy powiedział dzieciom, że nie może doczekać się, aż się wyprowadzą, a wprowadzi się jego ukochana. Ostre dyskusje poróżniły całą rodzinę.

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Choć nie powiedział dokładnie, o co chodzi, po pewnym czasie oświadczył dzieciom, że rozstał się z kobietą i już nigdy nie zaufa żadnej innej. Córka była świadoma tego, że trafił na niewłaściwą osobę, której mogło zależeć na spadku, pieniądzach czy sprzedaży domu. Choć Krystyna niemile zaskoczyła wdowca, ten po "przetrawieniu" zaistniałej sytuacji, spotkał w końcu kobietę, która akceptuje wszystkie jego wady, nie chce go zmieniać na siłę, stara się i nie spoczywa na laurach jak Krystyna. Przede wszystkim niczego nie wymusza. Sympatię dzieci zyskała sobie tym, że z empatią potrafiła rozmawiać o ich zmarłej mamie. Jak widać, nawet w kwiecie wieku można znaleźć szczęście.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

Źródło: Kafeteria

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu