Samotny ojciec z córeczką zostali bez dachu nad głową. Pomogli sąsiedzi

Samotny ojciec z córeczką zostali bez dachu nad głową. Pomogli sąsiedzi Źródło: Screen Fakty TVN24

Ojciec samotnie wychowuje małą 4-letnią Ingę. Los chciał, że 27 czerwca stracili dach nad głową. Pan Wojciech od pewnego czasu czuł ogromną ulgę, ponieważ wszystko zaczęło się układać. Kupił mieszkanie w budynku wielorodzinnym w Pieszycach i chciał, aby jego córka miała poczucie stabilności, spokój i miejsce do nauki.

Ojciec z córką byli w mieszkaniu, kiedy wybuchł pożar. Nie mieli już możliwości ucieczki schodami, dlatego musieli ewakuować się przez okno. Przerażający jest fakt, że dwoje mieszkańców budynku nie przeżyło. Dom był stosunkowo nowy, a mieszkania odremontowane. Pan Wojciech załamał się, ponieważ włożył dużo siły i pieniędzy, aby córka miała szczęśliwe życie. Wszystko co robił, robił dla niej. Rzucił nawet pracę na etacie i zaczął pracować w domu, by poświęcać Indze jak najwięcej uwagi.

Sąsiedzi w związku z tragedią postanowili pomóc mężczyźnie, który również wiele razy wyciągał do innych pomocną dłoń. Zorganizowano zrzutkę, która opiewa na 100 tys. zł. Do tej pory zebrano 83 010 zł. Swoją cegiełkę można dorzucić TUTAJ.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News