Ojciec przywiązał 6-latka łańcuchem do drzwi. Ale najgorsze są jego tłumaczenia

Ojciec przywiązał 6-latka łańcuchem do drzwi. Ale najgorsze są jego tłumaczenia Źródło: Materiały policji

Ojciec w wyjątkowo okrutny sposób znęcał się nad swoim 6-letnim synem. Przykuł do łańcuchem do drzwi, interweniowała policja. Wyrodny tata nie miał sobie nic do zarzucenia. Jego tłumaczenie przeraża.

Ojciec nie miał litości dla swojego 6-letniego syna. Dziecko było katowane oraz karcone przez tatę w nieludzki i urągający człowieczej godności sposób. W końcu cierpienia chłopca zakończyła policja, zatrzymując mężczyznę.

Wyrodny ojciec znęcał się nad 6-letnim synem

Do tego strasznego incydentu doszło na Ukrainie, we wsi Ajdar-Mykolajiwka, niedaleko Ługańska. Wszystko zaczęło się do tego, że 6-latek w rozmowie z kolegami zdradził, że ojciec za nieposłuszeństwo bije go i przywiązuje łańcuchem do drzwi. Rówieśnicy opowiedzieli o tym swoim rodzicom, a ci natychmiast zgłosili sprawę na policję. 

Chłopiec nie miał łatwego życia, gdyż jego rodzice się rozwiedli. Przed sądem 36-letni ojciec udowodnił, że ma najlepsze warunki i predyspozycje do wychowania 6-latka, dlatego to właśnie on otrzymał prawa rodzicielskie. Okazało się, że to był błąd.

Kiedy policjanci wkroczyli do domu, w którym mieszkał ojciec-kat doznali wstrząsu. Tak okrutnego traktowania dziecka dawno nie widzieli. Chłopiec klęczał, obwiązany w pasie łańcuchem, który był przytwierdzony do drzwi. Ponadto na jego ciele było mnóstwo siniaków, zadrapań i innych dowodó przemocy domowej. 

DALSZA CZĘŚĆ  TEKSTU POD GALERIĄ

Szokujące tłumaczenia ojca: chciał nauczyć syna posłuszeństwa

Jak się okazało, wyrodny ojciec 6-latka nie miał sobie nic do zarzucenia. Jak sam stwierdził - to była jego forma skarcenia dziecka za nieposłuszne zachowanie i niszczenie domu. Celem stosowania przemocy było nauczenie dziecka posłuszeństwa. Policjantów nie przekonały te tłumaczenia i sąd z pewnością również nie weźmie ich pod uwagę. 

Dziecko wyrodnego taty, trafi prawdopodobnie do domu dziecka. Nie ma szans aby wrócił do rodziny, która się nad nim znęcała. Ponadto sąd ma zabrać 36-latkowi prawa rodzicielskie. Opinia publiczna jest oburzona tymi doniesieniami. Fakt znęcania się nad bezbronnym dzieckiem przeraża. Jednak tłumaczenia wyrodnego ojca są jeszcze bardziej oburzające.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Makabryczne odkrycie na dnie jeziora. Znaleziono ciało 24-letniej gwiazdy sportu
  2. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  3. Po to się tyle czasu odchudzała. Karolina Szostak pokazała się w bikini na jachcie, coś obłędnego
  4. Okropne informacje dla fanów Barw Szczęścia. Iwona Pyrka śmiertelnie chora
  5. Zmarł 2-latek przygnieciony do ściany i zmiażdżony. Tragiczne informacje Polsatu
  6. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News