OHYDNY skandal w niemieckim wojsku, są nagrania. Młodzi z przedmiotami w odbycie

OHYDNY skandal w niemieckim wojsku, są nagrania. Młodzi z przedmiotami w odbycie Źródło:

W niemieckim obozie szkoleniowym Bundeswehry doszło do seksskandalu, który poruszył media i opinię publiczną. W miejscowości Pfullendorf dochodziło do poniżania żołnierzy, znęcania się i do wykorzystywania seksualnego, w tym umieszczania przedmiotów w odbycie. 

Po wykryciu seksskandalu w niemieckiej armii siedmiu wojskowych zostało zawieszonych w czynnościach służbowych. Do obrzydliwych i podłych praktyk dochodziło w obozie szkoleniowym dla sanitariuszy, który jest uznawany za... elitarny. Prowadzący szkolenia nie byli chyba o zdrowych zmysłach. Trudno inaczej wytłumaczyć ohydne seksualno-sadystyczne praktyki na rekrutach.

Doniesienia "Spiegel Online" zostały potwierdzone przez niemiecką minister obrony narodowej Ursulę von der Leyen.

- To odrażające i wstrętne - powiedziała.

Informacje wyciekły dzięki kobiecie podporucznik, która przekazała je ministerstwu. Następnie przedostały się do mediów. Opisy i nagrania są naprawdę drastyczne. Prowadzący szkolenia kazali rekrutom rozbierać się do naga przed kolegami, a następnie ich nagrywali. Jakby tego było mało, żądano od nich wykonywania "ćwiczeń medycznych" o zabarwieniu seksualnym oraz praktyk seksualno-sadystycznych.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News