OHYDNE komentarze Polaków o zamachach w Londynie. Przykro to czytać...

OHYDNE komentarze Polaków o zamachach w Londynie. Przykro to czytać...

Prezes Kaczyński miał już wczoraj rozmawiać z premier Wielkiej Brytanii, Theresą May. Internauci chwilę po pojawieniu się w mediach pierwszych doniesień o zamachu przed brytyjskim parlamentem zaczęli w okrutny sposób szydzić z potencjalnego zagrożenia, w jakim mógł znaleźć się Kaczyński.

Do zamachu doszło niedługo przed planowanym spotkaniem Theresy May i Jarosława Kaczyńskiego. Internauci chwilę po pierwszych doniesieniach o ataku przypomnieli sobie o obecności prezesa w Wielkiej Brytanii. Niektóre z ich komentarzy były okrutne. Abstrahując od dyskusji o poglądach i politycznych decyzjach, takie wpisy po prostu są skandaliczne. 

 - Kaczor jest w Londynie. Znów będzie wina Tuska – brzmi komentarz umieszczony po zamachu na jednym z portali internetowych.

 - Polowanie na kaczki - komentuje ktoś inny.

- Szkoda, że Kaczora nie zajebali... 

- Po jaki chuj on się tam pchał? Może gdyby nie on to by nie było tego zamachu. Za chwilę kolejna PiSowska paranoja. Jeden zdechł, to i drugiemu prędko...  - Następny zamach na upośledzonego kurdupla, oby zdechł następnym razem. - Antek już teorie pewnie snuje, a krasnal żyje. Mogli go ciapaci zajebać.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News