Genialny trik, który pozwoli Ci zaoszczędzić krocie na ogrzewaniu. Rozgrzejesz każde pomieszczenie w kilka chwil

Genialny trik, który pozwoli Ci zaoszczędzić krocie na ogrzewaniu. Rozgrzejesz każde pomieszczenie w kilka chwil Źródło: youtube/ desertsun02/

Ogrzewanie domu pochłania sporą część twojej comiesięcznej wypłaty? Wypróbuj ten genialny sposób, dzięki któremu nie tylko możesz zaoszczędzić niezłą sumkę, ale przede wszystkim szybko ogrzać pomieszczenia.

Ogrzewanie, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, może spędzać niektórym sen z powiek. Niebotyczne koszta za chęć ocieplenia się, gdy na dworze temperatura spada poniżej zera, mogą przyprawiać o zawrót głowy. W jeszcze gorszej sytuacji znajdują się osoby, dla których przeznaczane na ogrzewanie pieniądze stanowią znaczą część comiesięcznych przychodów. Jak temu zaradzić? Ten świetny trik może ci pomóc. 

Ogrzewanie za grosze. Ten genialny trik ociepli każde pomieszczenie i pozwoli ci zaoszczędzić krocie 

W serwisie YouTube pojawił się niespełna 5-minutowy filmik, na którym autor zaprezentował genialny trik, jak ogrzać dom i nie przepłacać za ogrzewanie. Spore zaskoczenie może budzić fakt, że jedyne, co jest do tego potrzebne, to dwie doniczki z terakoty, kilka świec oraz śruba z nakrętkami i podkładkami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Śrubę należy wkręcić od spodu doniczki tak, by wystawała w jej wnętrzu. Na podłodze najlepiej jest ułożyć talerzyk, a na nim postawić zapalone świece. Dokoła powinno znajdować się coś, co podwyższy donicę. Obróconą do góry nogami należy ustawić tak, by stwarzała swego rodzaju daszek dla świec i gotowe. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]
2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

Ogrzewacz osiąga temperaturę 70-80℃ w około 20 minut i pozostaje gorący przez wiele godzin, dlatego świetnie sprawdzi się nie tylko zimą, by zaoszczędzić sporą sumkę na domowym ogrzewaniu, ale nawet, gdy dojdzie do chwilowego wstrzymania w dostawie gazu. Należy pamiętać, że donice będą mocno nagrzane, dlatego nie powinny zbliżać się do nich małe dzieci, a przed dotknięciem najlepiej jest założyć rękawice ochronne. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa
  2. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
  3. Pierogi z tym farszem to prawdziwy hit na stole. Mało kto potrafi się im oprzeć, każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis
  4. Słowa, które Przybylska wypowiedziała do przyjaciółki przed śmiercią. Po latach ujawniono ich treść
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

Źródło: youtube

Następny artykuł