W każdym oknie znajduje się ukryty mechanizm. Dzięki niemu zaoszczędzisz na ogrzewaniu na jesieni i w zimie
youtube
Joanna Szwalikowska - 19 Września 2020

W każdym oknie znajduje się ukryty mechanizm. Dzięki niemu zaoszczędzisz na ogrzewaniu na jesieni i w zimie

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że w każdym plastikowym oknie znajduje się pewien ukryty mechanizm. Jego odkrycie pozwala na dużą oszczędność. Po wykorzystaniu go z pewnością zapłacisz o wiele mniej za ogrzewanie niż dotychczas. Warto znać tę przydatną sztuczkę.

Wiele osób nie ma pojęcia, że nowsze modele plastikowych okien wyposażone są w specjalny mechanizm. Przydatna funkcja może zapewnić nam dużą oszczędność. Jeśli chciałbyś płacić mniej za ogrzewanie, koniecznie zapoznaj się z tym materiałem. Warto wiedzieć o takich funkcjach.

Nagranie z małymi tancerzamiNa parkiet nagle wkroczyła para kilkulatków. Nagranie jest powalające, wszyscy dookoła nie mogli oderwać od nich oczuCzytaj dalej

Przydana, ukryta funkcja, dzięki której zapłacisz mniej za ogrzewanie. Mało kto o niej wie

W sieci pojawił się materiał wideo, na którym ujawniono ukryty mechanizm znajdujący się w nowszych modelach plastikowych okien. Jak doskonale widać na materiale, posiadają one specjalną śrubę. Ta z kolei pozwala na regulację docisku, dzięki czemu możemy sprawić, że do mieszkania lub domu będzie wpadało odpowiednio mniej lub więcej powietrza. To świetna opcja do wykorzystania zimą, by nieco zredukować koszty ogrzewania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska mieszka w prawdziwych luksusach, wystarczy spojrzeć na łazienkę. Wyciekły powalające zdjęciaCzytaj dalej

Nowe modele okien w większości wykonane są z tworzywa sztucznego. Posiadają one również dodatkowy element w postaci specjalnej śruby. Odpowiada ona za regulację docisku otwieranego elementu okna do jego ramy. Dzięki odkryciu tej opcji możemy pozwolić sobie na sporą oszczędność w okresie zimowym.

Zwiększenie docisku okna do ścian w okresie jesiennym oraz zimowym to świetna opcja, by zmniejszyć moc grzewczą naszych grzejników. Okna będą wpuszczały mniej zimnego powietrza, a ciepłe powietrze z wewnątrz nie będzie uciekało. Wystarczy wspomnianą śrubę odpowiednio dokręcić. Co ważne, musimy to robić w stronę odwrotną niż ruch wskazówek zegara.

Dzisiaj grzeje:

1. Ogromne ognisko zakażeń, sytuacja jest fatalna. Zamknięto kilka placówek w trybie nagłym

2. Wszystko zacznie się lada moment. Przestrzegają przed ogromnym niebezpieczeństwem, pilne wieści z zachodu Polski

3. Nauczyciele już dłużej nie mogą. Sytuacja wymknęła się spod kontroli, przerywają milczenie

Jeśli z kolei lubimy mieć zamknięte okna w czasie ciepłych dni, a jednocześnie nie chcemy, by w pomieszczeniu było duszno, wystarczy, że zwiększymy przepuszczalność okien. W tym przypadku konieczne będzie przekręcenie śruby dociskowej zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nikt nie zareagował ani nie pomógł, nagrywali i śmiali się. Niezwykłe okrucieństwo nastolatek
  2. Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Anny Lewandowskiej, złapaliśmy się za głowę. Chodzi o prawdziwą legendę
  3. Choroba postępuje, sytuacja pogarsza się z każdą chwilą. Marcin Miller błaga o pomoc
  4. Klamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wieku
  5. Dramat w domu Beaty Tadli. Relacja z miejsca zdarzenia jest porażająca
  6. Niebywałe, Joanna natrafiła na czasznicę olbrzymią i ją zerwała. Czy można ją jeść?

Kobieta - ciało55-latka powala ekstrawagancją. Wystarczy tylko spojrzeć na jej ciało, nikt by się nie odważyłCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet, YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News