Ogromny pożar w centrum handlowym. Ludzie skaczą z okien, dzieci wśród ofiar

Ogromny pożar w centrum handlowym. Ludzie skaczą z okien, dzieci wśród ofiar

Ogromny pożar w mieście Kemerowo strawił popularną galerię handlową. Do mediów dotarły informacje o ofiarach śmiertelnych, wśród których są także dzieci. Ludzie, by uciec przed płomieniami, skakali z okien.

W mieście na dalekim wschodzie Rosji trwa pożar, w którym do tej pory zginęły cztery osoby. Wszystkie ofiary były dziećmi. Nieznane są przyczyny pojawienia się ognia w galerii "Zimowa wiśnia". Na miejscu pracują obecnie ratownicy z Ministerstwa ds. Spraw Nadzwyczajnych. Łącznie w akcji ratunkowej udział bierze około 260 osób w tym 10 zastępów straży pożarnej. Jak na razie udało im się uratować 250 osób.

Kemerowo: ludzie skakali z okien

Część osób zdołało uciec przez drzwi, pozostali weszli na dach, skąd ściągnęli ich ratownicy. Niektórzy skakali z okien, gdyż wszystkie inne drogi ucieczki zostały zablokowane. Tragedia z azjatyckiej części Federacji Rosyjskiej odbiła się szerokim echem na świecie. Służby nie podają, czy wewnątrz budynku ktokolwiek pozostał. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Z Celine Dion jest źle. Musi szybko przejść operację
  2. Ludzie wyszli na ulice. Policja zaatakowana, nie żyje 8 osób
  3. Był legendarnym członkiem Solidarności. Nie żyje
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}"> źródło: gazeta.pl Następny artykuł