Ogromny pożar polskiej galerii handlowej. Ludzie uciekają w panice

Ogromny pożar polskiej galerii handlowej. Ludzie uciekają w panice Źródło: fot publicdomainpictures.com

Panikę wywołał ogromny pożar polskiej galerii handlowej. Ogień pochłonął znaczną część budowli i zmobilizował kilkadziesiąt zastępów straży pożarnej. Trwa gaszenie ognia.

We wczesnych godzinach porannych straż pożarna w Żarach w województwie lubuskim otrzymała zgłoszenie o pożarze dachu w miejscowej galerii handlowej. Do walki z żywiołem wysłano 20 zastępów strażaków. Drewniano-betonowy strop zawalił się do środka i potrzebna była ewakuacja kilku osób. ZOBACZ TAKŻE: To zdjęcie mówi wszystko. Gdyby nie oni pożar w Londynie mógłby mieć znacznie gorsze skutki (FOTO)

Ogromny pożar polskiej galerii handlowej

W momencie zgłoszenia, czyli około 3 nad ranem wewnątrz galerii znajdowały się 4 osoby. Wszystkie przebywały w salonie z automatami. Grających na maszynach ewakuowano. Nikt z obecnych nie został poszkodowany. ZOBACZ TAKŻE: Panika w Warszawie! Krwawy atak nożownika - Drewniana część dachu zapadła się do środka. Cały czas gasimy pożar. Na miejsce zostało wysłanych 26 zastępów straży pożarnej, w tym 6 zastępów z powiatu żagańskiego. Na miejscu jest obecny również komendant powiatowy - powiedział Radiu Zachód dyżurny straży pożarnej w Żarach. źródło: se.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News