Anna Lewandowska jest obok Ewy Chodakowskiej najpopularniejszą trenerką w Polsce. Podobnie jak koleżanka po fachu stara się motywować innych do wysiłku i zarażać ich pasją do fitnessu. Tym razem wpis zamieszczony na blogu żony Roberta Lewandowskiego wzbudził niemałe kontrowersje, gdyż wielu z jej czytelników poczuło się dotkniętych słowami trenerki. Dlaczego?

W szeroko krytykowanym wpisie na blogu Lewandowska odniosła się do kwestii motywacji, która jest warunkiem pozytywnej zmiany w życiu. Sportsmenka wymieniła i omówiła kilka jej poziomów oraz wyjaśniła związane z nimi pojęcia. Największe kontrowersje wzbudziło to, co Lewandowska napisała na temat realizacji.

– DLACZEGO CHCESZ SCHUDNĄĆ? – Żeby bardziej BYĆ SOBĄ. – JAKA OSOBĄ STANIESZ SIĘ BĘDĄC SZCZUPLEJSZYM? W ten sposób uzyskasz odpowiedź, która będzie dla ciebie motywatorem. Łatwe prawda? [sic!] – pisze na blogu Lewandowska (zachowano oryginalną pisownię).

W komentarzach pod wpisem zawrzało. Wielu internautów nie zgadza się z utożsamianiem przez Lewandowską „bycia sobą” z niską wagą. Spore kontrowersje wzbudził również temat dzieci, które pochodzą z bogatych domów.

– Drugi poziom – rozwiązywanie problemów. Przykładem są dzieci pochodzące z zamożnych domów, które mają łatwiejszy życiowy start, bo nie musiały ciężko pracować by np. zdobyć finanse na ukończenie wymarzonego kierunku studiów. U takich osób trudniej wzbudzić motywację, gdyż nie musiały one za bardzo walczyć o swoje cele – tłumaczyła Lewandowska.

Komentujący wpis zauważyli, że przecież córeczka gwiazdorskiej pary Klara będzie dorastać w zamożnej rodzinie. Czy to znaczy, że również jej będą dotyczyły problemy z mobilizacją do pracy? Lewandowska z pewnością musi ważyć każde słowo, bo jej poczynania są śledzone przez rzesze internautów.

Źródło: plotek.pl

Selfie od tyłu? Oto najseksowniejsze belfie gwiazd [ZOBACZ!]

One ociekają seksem! Gwiazdy plus size w bikini [ZOBACZ!]

...

Zobacz również

Zobacz również