Ogromna wpadka w show TVN. Po jednym zdjęciu nie było sensu oglądania programu

Ogromna wpadka w show TVN. Po jednym zdjęciu nie było sensu oglądania programu

"Agent Gwiazdy" zaliczył poważną wpadkę! Po tym, co zrobili, niestety nie było już sensu dalej oglądać programu. TVN popełnił straszny błąd i tysiącom widzów jedną fotografią zniszczył dalsze oglądanie programu.

"Agent Gwiazdy" wyemitował właśnie półfinałowy odcinek. Z show pożegnała się Viola Kołakowska, przez co w programie pozostali Misiek Koterski, Marysia Sadowska i Damian Kordas. Już za tydzień odbędzie się wielki finał czwartej serii programu, a teraz stacja zaliczyła poważną wpadkę. Tuż przed półfinałem zamieścili zdjęcie, które zdradzało, kto odpadnie, odbierając fanom całą zabawę. 

"Agent Gwiazdy" zaliczył poważną wpadkę w półfinale. Zepsuli zabawę fanom programu

Internauci donieśli o fatalnej wpadce, do której doszło na oficjalnej stronie Player.pl przed półfinałem. Jak co tydzień zamieszczono tam graficzną zapowiedź tego, co odbędzie się w następnym odcinku. Nie zwrócono jednak uwagi na pewien szczegół, który wywołał szok wśród fanów. Okazało się, że na miniaturce zdjęcia zapowiadającego kolejny odcinek, widnieją trzy postacie: Viola Kołakowska razem z Agatą Nizińską i Wiktorem Mrozikiem.

Co to oznacza? Istotny jest fakt, że finaliści zawsze siedzą obok siebie. Skoro Kołakowska nie siedziała obok nich, łatwo można było wywnioskować, że nie będzie jej dane wystąpić w finale. Wywołało to poruszenie, gdyż jednoznacznie sugerowało kto odpadnie, tym samym zdradzało następny odcinek i niszczyło całą zabawę. Spostrzegawczy widzowie jak zawsze byli niezawodni, ale wywołało to irytację wśród wielu fanów, którzy nie chcieli się przedwcześnie od tym dowiedzieć i chcieli obejrzeć emocjonujący odcinek do końca. 

Telewizyjne wpadki - "Agent Gwiazdy" nie jest jedyne

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choć wpadka wywołała poruszenie w sieci, nie należy niestety do rzadkości. W wielkich produkcjach nie jest łatwo uniknąć tego typu pomyłek i błędów. Są to programy produkowane na dużą skalę, przy których pracuje mnóstwo ludzi. W teorii praca z profesjonalistami jest prosta, lecz na wpadki składa się często wiele czynników niezależnych od twórców. Przykładem może być chociażby technologia, czy też nowe rozwiązania często wykluczające i wyręczające człowieka.

Mimo wszystko "Agent Gwiazdy", tylko zyskał na rozgłosie dzięki tej małej aferze, co z pewnością przyciągnie wielu widzów do obejrzenia finału, który odbędzie się już za tydzień. Kto wie, być może to było celowe działanie specjalistów od PR. Tego nie dowiemy się nigdy, ale wiadomo, że było skuteczne. 

Screen/Player.pl

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Wyjątkowa Polka nie żyje. Telewizja publiczna przekazała rozrywające serca rodaków wiadomości
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

Źródło: Plotek 

Następny artykuł