Hillary Clinton przegrała wybory prezydenckie po niezwykle intensywnej kampanii wyborczej. Dopiero teraz można zobaczyć ile naprawdę kosztowało ją kandydowanie.

Mimo iż Clinton uzyskała więcej głosów od Trumpa to przegrała wybory. Tydzień po ogłoszeniu kandydatka wystąpiła publicznie, aby opowiedzieć o uczuciach, które towarzyszyły od porażki. Hillary nie kryła żalu i rozgoryczenia.

– Zdaję sobie sprawę, że wielu z was jest głęboko rozczarowanych wynikiem wyborów […] Ja też, bardziej niż kiedykolwiek będę to w stanie wyrazić. Jak mówiłam już tydzień temu, nasza kampania to nie była jedna osoba czy jedne wybory. Chodziło o kraj, który kochamy i o budowę Ameryki, która jest pełna nadziei i jest dla wszystkich – mówiła Clinton.

Natomiast media bardziej od przemówienia zaciekawiła twarz kandydatki, która wyglądała na wycieńczoną. Jedna z gazet tak opisała przemianę Clinton.

– Podczas kampanii wyborczej Hillary zawsze miała na sobie elegancki strój i perfekcyjny makijaż. W obliczu największej osobistej klęski, zmieniła się nie do poznania. Jej zmęczenie na twarzy wyrażało więcej niż słowa – pisano.

https://youtu.be/QNWgFNBFVEk

https://youtu.be/ink2ij2CM4w?t=3m18s

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

wk

...

Zobacz również