Po zremisowanym meczu z Niemcami polska reprezentacja ma już praktycznie zapewniony awans do kolejnej rundy turnieju. To jednak nie zadowoliło niektórych kibiców, którzy swoje negatywne emocje postanowili wyładować na jednym z naszych zawodników, Arkadiuszu Miliku. Jego profil na Facebooku został zalany przez falę hejtu ze strony polskich kibiców.

W czwartkowym meczu pomiędzy Polską a Niemcami nasza drużyna nie pozwoliła dać się ograć zachodnim sąsiadom. Po trudnym meczu, który zakończył się remisem i podziałem punktów, większość polskich kibiców była zadowolona, bo w końcu Niemcy to aktualni mistrzowie świata i jedna z najlepszych drużyn na świecie.

Nie wszystkim jednak spodobała się gra polskich zawodników. Z największą krytyką musiał się zmierzyć napastnik polskiej reprezentacji, Arkadiusz Milik, którego profil facebookowy został zalany hejtem.

Wszystko przez dwie akcje, w których Milik – jeśliby trafił w piłkę – to dałby zwycięstwo Polakom. Według niezadowolonych kibiców, przez Milika nie wygraliśmy 2:0 z Niemcami.

https://www.youtube.com/watch?v=U8OjwctBR0k

Poniżej niektóre z delikatniejszych komentarzy, które pojawiły się na profilu Arkadiusza Milika.

facebook
facebook

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: arek milik na fb

...

Zobacz również