Horror na ogródkach działkowych. Mieszkańcy są zdruzgotani, policja potwierdziła okrutne znalezisko

Horror na ogródkach działkowych. Mieszkańcy są zdruzgotani, policja potwierdziła okrutne znalezisko Źródło: Exploti/Wikipedia

Ogródki działkowe w Łodzi. Policja potwierdziła już, że odnalezione zostało okrutne znalezisko. Mieszkańcy nie mogą uwierzyć w to, co zaszło w ich mieście. Okazuje się, że policja odnalazła zwłoki mężczyzny. Ciało znajdowało się w basenie. Prowadzone jest śledztwo, które ma na celu wyjaśnienie, jak doszło do tragicznego zdarzenia.

Ogródki działkowe w Łodzi stały się areną dramatycznych wydarzeń. W niedzielę nad ranem na terenie jednego z ogródków działkowych odnaleziono zwłoki mężczyzny. Ciało 36-latka znajdowało się w ogrodowym basenie. Policja i prokuratura badają okoliczności dramatycznego zdarzenia.

Ogródki działkowe w Łodzi. Policja odnalazła zwłoki 

Zwłoki 36-letniego mężczyzny zostały odnalezione w jednym z basenów znajdujących się na terenie ogródków działkowych w Łodzi przy ulicy Milionowej. Mężczyznę odnalazła żona, która natychmiast powiadomiła policję. Żona zmarłego mężczyzny poinformowała, że w nocy para zdecydowała się na nocowanie w domku na terenie ogródków działkowych, a po przebudzeniu się nad ranem nie mogła znaleźć męża. 

- O odnalezieniu zwłok mężczyzny, który prawdopodobnie utonął w ogrodowym zbiorniku wodnym na jednej z działek w ogrodzie przy ul. Milionowej, poinformowała policję żona 36-latka. Małżeństwo nocowało na działce. Gdy żona obudziła się rano, okazało się, że jej męża nie ma w domku. Odnalazła jego ciało w ogrodowym basenie - przekazała w rozmowie z Polską Agencją Prasową podkom. Aneta Sobieraj z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kolejne utonięcie w regionie łódzkim 

Ogródki działkowe przy ulicy Milionowej w Łodzi to nie jedyne miejsce w regionie, w którym w ten weekend doszło do utonięcia. Jak przekazała podkom. Aneta Sobieraj z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi to drugie utonięcie w regionie łódzkim. Do pierwszego doszło w nocy z piątku na sobotę w Smardzewicach nad Zalewem Sulejowskim, gdzie WOPR wyłowił z wody 43-letniego mieszkańca Tomaszowa. Niestety, mimo szybko podjętej reanimacji, mężczyzna nie przeżył. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nadszedł komunikat z Kancelarii Premiera. Bezwzględnie dotyczy wszystkich Polaków
2. Kot godzinami ukrywał się pod kołyską dziecka. Wyszedł dopiero, gdy wszyscy zasnęli. Wszystko nagrała kamera
3. Spektakularna wpadka w TVP na żywo. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Niestety, problem utonięć powraca każdego lata, gdy coraz częściej dowiadujemy się o tragicznych śmierciach. Policja i Rządowe Centrum bezpieczeństwa nieustannie przypominają o zasadach bezpieczeństwa, jakie powinniśmy zachowywać podczas wypoczynku nad akwenami wodnymi, by zapobiegać tragediom. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Husky nie pozwala swojemu właścicielowi wyjść do pracy. Mężczyzna nagrał jego reakcję
  2. Skrajnie zaniedbaną suczkę pożerały pasożyty. Sołtys za nic miał życie swojego pupila, teraz żąda jego zwrotu
  3. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie z plaży w prześwitującym kostiumie. Przesada?
  4. Potwierdza się pesymistyczny scenariusz. Lepiej się przygotować, kilka najbliższych dni będzie bardzo ciężkich
  5. Mamy potwierdzenie, ksiądz zakażony koronawirusem. Sanepid pilnie szuka uczestników mszy
  6. Sąsiedzi donieśli, że kogut pieje za wcześnie. Emerytowany właściciel został surowo ukarany

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News