Niewyobrażalna tragedia na ogródkach działkowych. Więzili mężczyznę w beczce, jednak co innego jest najgorsze

Niewyobrażalna tragedia na ogródkach działkowych. Więzili mężczyznę w beczce, jednak co innego jest najgorsze Źródło: Policja Warmińsko-Mazurska

Ogródki działkowe miejsce niewyobrażalnej tragedii. Sprawcy uwięzili mężczyznę w beczce, ale nie to jest w tym wszystkim najgorsze. Sprawą natychmiast zajęła się policja, która ustala dokładne okoliczności zdarzenia. Szczegółowy opis mrozi krew w żyłach, prawdziwy koszmar spotkał niewinnego człowieka.

Na ogródki działkowe zostały wezwane służby po tym, jak pewien mężczyzna padł ofiarą dwóch mieszkańców. Na miejscu wyszło na jaw, czego tak naprawdę dopuścili się bezwzględni sprawcy. Nie zamierzali okazać litości, umieszczając swoją ofiarę w beczce, jednak o wiele gorsze wydaje się coś zupełnie innego. Sceny rodem z najgorszego horroru. 

Udał się na ogródki działkowe i został uwięziony w beczce. Interweniowała policja 

Jak donosi Polsat News, do potwornego zdarzenia doszło 31 maja na ogrodach działkowych w Piszu w województwie warmińsko-mazurskim. Przechodzący tamtędy mężczyzna nagle został zaatakowany przez dwóch mężczyzn - 28-letniego Mariusza B. i 36-letniego Arkadiusza W. Sprawcy rzucili się na nieznajomego, wymierzając mu pięściami ciosy w twarz. Następnie kopali go po całym ciele. Gdyby tego było mało, jeden z nich uderzył go maczetą w głowę. Ale to jeszcze nie koniec dramatycznego losu niewinnego mężczyzny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Bandyci nie znali litości. Swoją ofiarę wsadzili po wszystkim do metalowej, nagrzanej od słońca beczki. W takich warunkach, tym bardziej po brutalnym pobiciu, mężczyzna miał znikome szanse na przeżycie. Z informacji przekazywanych przez Polsat News wynika, że spędził w beczce około 10 minut. Po chwili na miejscu zjawiła się policja, której udało się zatrzymać sprawców. Obaj zostali przewiezieni na komisariat, a po wystąpieniu przez śledczych do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie jednego z nich, 36-latek trafił do aresztu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Sytuacja z każdą godziną jest coraz gorsza, pojawił się kluczowy apel policji. W akcji jest już Krzysztof Rutkowski, rodzina zaginionego jest zrozpaczona

2. Bardzo smutna wiadomość obiegła media. Katarzyna Dowbor jest nieuleczalnie chora

Arkadiusz W. usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa oraz "zmuszania pokrzywdzonego do określonego zachowania z jednoczesnym pozbawieniem wolności". Grozi mu dożywocie. Z kolei jego kompan, 28-letni Mariusz, został objęty nadzorem policji. Oskarżono go o zmuszanie pokrzywdzonego do określonego zachowania i za pozbawienie go wolności, za co grozi mu do 5 lat więzienia. Stan zdrowia pokrzywdzonego nie jest znany. Śledczy zajęli się również ustaleniem motywu pobicia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niestety spełnił się najczarniejszy ze scenariuszy. Nie żyje Maciej Pietrasiewicz
  2. Michał Listkiewicz ujawnił, dzięki komu Polska dostała Euro 2012. To on dał nam wielką radość
  3. Mąż podejrzał wagę żony i niemal natychmiast się rozstali. Powód sprawia, że ręce opadają
  4. W 4. miesiącu ciąży odkryła sekretny telefon męża. Gdy zobaczyła, do czego mu służy, nogi się pod nią ugięły
  5. Na pierwszy rzut oka widać tylko zebry, ale wyjątkowo spostrzegawcze osoby zobaczą coś jeszcze. Udało Wam się?
  6. Dzisiaj spektakularny powrót do Biedronki absolutnie kultowego towaru. Wszyscy czekali i jest, cudowna wiadomość

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News