Koniec kariery?! Wyciągnęli stary wpis Ogórek o Żydach

Koniec kariery?! Wyciągnęli stary wpis Ogórek o Żydach

Magdalena Ogórek oskarżana jest o chwiejność poglądów i postaw. Zarzuca się jej podążanie za karierą, a nie reprezentowanie samej siebie. Dowodem na to może być stary wpis byłej kandydatki na prezydenta z ramienia SLD, który zamieściła na Twitterze w 2014 roku. Ogórek spaliła się ze wstydu, gdy jej o nim przypomniano. Teraz może to oznaczać koniec jej kariery w TVP!

Cztery lata temu Magdalena Ogórek nie była prezenterką TVP. Nie była nawet rozpoznawalna, a kampania wyborcza 2015 roku zaczynała się za kilka miesięcy. Wtedy także Ogórek prezentowała skrajnie inne poglądy, niż robi to obecnie. ZOBACZ TAKŻE: Stało się! Sąsiad Polski podjął OSTATECZNĄ decyzję ws. ustawy IPN Kobieta, którą dziś kojarzymy ze "Studio Polska" i prorządową narracją jeszcze pod koniec 2014 roku była innym człowiekiem. Dowodem jest jeden z jej tweetów, który w atmosferze dzisiejszej dyskusji nad nowelizacją ustawy o IPN jest jak najbardziej aktualny. Wielu nie dowierza, ale Ogórek naprawdę potrafiła napisać coś, czego dziś może się wstydzić, a za co jej kariery może się skończyć. A raczej wstydzić tak radykalnej zmiany poglądów i zaledwie w ciągu kilku miesięcy. Internauci lubują się właśnie w takich sytuacjach. ZOBACZ TAKŻE: To on odpowiada za konflikt z Izraelem Z tego powodu odnaleźli tweet i upublicznili go. Udostępnił go także popularny dziennikarz radiowy, Przemysław Szubartowicz, pisząc, że za to co wówczas powiedziała, już niedługo mogłaby pójść do więzienia i to nawet na trzy lata.

Przypomniano Ogórek ten wpis o Żydach

Kto karierą polityczną Magdaleny Ogórek interesuje się od kiedy pojawiła się w TVP, będzie bardzo zdziwiony, tym co napisała. Wpis traktuje o książce autorstwa prof. Jarosława Grabowskiego, która otrzymała Międzynarodową Nagrodę Literacką Yad Vashem pt. "Judenjagd". Przedstawia ona rolę, jaką odegrali m.in. Polacy w mordowaniu Żydów z powiatu Dąbrowa Tarnowska. - Tacy też byliśmy. Nie potrzebowaliśmy Niemca, by zabić Żyda - napisała chwaląc pracę. ZOBACZ TAKŻE: Izrael wściekły na Polskę. Rządowi PiS postawiono ULTIMATUM Użytkownicy internetu natychmiastowo zaatakowali Ogórek za jej hipokryzję i zmiany stronnictw. Niektórzy wyrazili nawet żal, że nie zgadza się ze swoją poprzednią tezą. To może także oznaczać koniec kariery Ogórek w Telewizji Polskiej, gdzie takie poglądy nie są tolerowane, a każdy je wyznający określany jest mianem "wroga Polski i prawdy historycznej". ZOBACZ TAKŻE: Trzęsienie w PiS! Krystyna Pawłowicz na wylocie z partii źródło: Twitter.com/Przem.Szubartowicz
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News