Magdalena Ogórek, kandydatka na prezydenta Rzeczpospolitej w wyborach 2015 roku rozwija swoją karierę polityczną z dala od SLD, z którym była związana jeszcze dwa lata temu. Dziś mocno skręca w prawo.

Dziennikarka Aneta Mościcka umieściła na Twitterze wpis, w którym oskarża polityk o sezonowość poglądów. Zażartowała też z jej nazwiska. Ogórek wypowiadała się już pochlebnie o Jarosławie Kaczyńskim, a jej poglądy odbiegają dosyć mocno o tych prezentowanych przez partię, która popierała ją w wyścigu do fotela prezydenckiego.

Od kiedy też zdystansowała się od Sojuszu Lewicy Demokratycznej promuje tradycyjną rodzinę. Wystąpiła z mężem w TVP, a paparazzi sfotografowali rodzinę, gdy ta zmierzała do kościoła.

Ogórek wypowiadała się już pochlebnie o Jarosławie Kaczyńskim, a jej poglądy odbiegają dosyć mocno o tych prezentowanych przez partię, która popierała ją w wyścigu do fotela prezydenckiego.

Nic jednak nie wiadomo o jej planach przystania z jakąkolwiek partią. Wiadomo jedynie, że romans Magdaleny Ogórek z SLD był raczej spowodowany potrzebą wybicia się w świecie polityki, co pokazał zresztą czas.

Internauci, choć nie wszyscy, także przyłączyli się do narracji Mościckiej.

 

 

 

 

...

Zobacz również