Ogórek na wylocie. Za jej zachowanie, w TVP jest tylko jedna kara: Utrata pracy

Ogórek na wylocie. Za jej zachowanie, w TVP jest tylko jedna kara: Utrata pracy

Nie brakuje głosów, że Magdalena Ogórek jest "jak flaga na wietrze". Tam gdzie powieje, tam poleci. Jednak najnowsze doniesienia mocno szokują. Czyżby niedoszła prezydent zapomniała jaka jest polityka telewizji publicznej? Wiele wskazuje na to, że szykują się zwolnienia.

Niedawno pisaliśmy o Magdalenie Ogórek, której poglądy zmieniają się z dnia na dzień. Sam Aleksander Kwaśniewski wypowiedział się w tej sprawie. Już zyskała wśród wielu status najmniej wiarygodnych osób w polskiej polityce i showbiznesie. Niestety jej najnowsze wybryki mogą skończyć się tylko w jeden sposób - natychmiastowa utrata pracy.

Magdalena Ogórek zostanie zwolniona?

Ogórek jest znana szczególnie ze swojej urody. Jej nienaganny wygląd zawsze był jej znakiem rozpoznawczym. Dopasowane sukienki, idealny makijaż i fryzura jak od fryzjera to właśnie cała Magdalena Ogórek. Niestety komuś chyba się nie spodobało, że kobieta robi karierę na stacji TVP. Sprawa robi się coraz głośniejsza. Jaka jest reakcja Kurskiego? Ogórek sumiennie prowadzi swojego Instagrama. Dodaje tam zdjęcia w pięknych kreacjach oraz na tle ciekawych miejsc. Kobieta chętnie dzieli się tym, co ma na sobie. Oznacza marki na Instagramie. To zachowanie bardzo nie spodobało się Hannie Lis, która wytknęła jej to na Twitterze.

Hanna Lis zabrała głos w sprawie Magdaleny Ogórek

- Przypomnijcie mi: za co Aśka Racewicz straciła pracę w TVP? Było coś o lokowaniu produktu na Instagramie, o ile dobrze kojarzę...?Może @KurskiPL pamięta? To jak to działa? Lepszy sort może? - zapytała Hanna Lis na Twitterze. Sprawa nabiera tempa. Słuchać pogłoski o zwolnieniu, którego może doświadczyć Ogórek. Taka sytuacja dotknęła Racewicz. Tylko czy oznaczanie ubrań na portalu społecznościowym jest powodem do zwolnienia człowieka? Gdzie zacierają się te granice? Czekamy na odpowiedź ze strony Jacka Kurskiego, który powinien zabrać głos w tej sprawie. Może dojść do ogromnej burzy medialnej, która zabierze ze sobą spore żniwo w postaci zwolnień. W takim wypadku nikt nie wątpi w to, że pracę utraci Magdalena Ogórek. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawieZOBACZ TAKŻE:
  1. Kwaśniewski w końcu nie wytrzymał działań Ogórek: Krótkowzroczne, niesmaczne, nieładne
  2. Johny Depp zaczął bić współpracowników na planie. „Siłą musiała go obezwładniać ochrona”
  3. Marek Suski o Jarosławie Kaczyńskim: Ma większe dokonania niż Piłsudski
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News