Ognisko koronawirusa w Urzędzie Marszałkowskim. Smutne informacje

Ognisko koronawirusa w Urzędzie Marszałkowskim. Smutne informacje Źródło: Reytan Wikipedia

Ognisko koronawirusa w Urzędzie Marszałkowskim. Pojawiły się oficjalne wiadomości na temat zakażonych osób. Wiadomo już, ile osób zakaziło się w Toruniu i w jakim są stanie.

Ognisko koronawirusa w Toruniu. Z informacji, które przekazał dziś rzecznik prasowy wojewody, Adrian Mól, wynika, że wzrosła liczba osób, które zakaziły się COVID-19 w Urzędzie Marszałkowskim. Ilu jest zakażonych i jaki jest ich stan?

Ognisko koronawirusa w Urzędzie Marszałkowskim

- Do pięciu wyników pozytywnych, które raportowaliśmy wcześniej, w sobotę dodajemy kolejne trzy. To jeden pracownik Urzędu Marszałkowskiego i dwie osoby z rodzin - przekazał oficjalne wiadomości rzecznik prasowy wojewody, Adrian Mól. 

Ministerstwo Zdrowia przekazywało o czterech przypadkach zakażenia w Toruniu. Jak się okazuje, czwartą osobą jest zakażony w ognisku koronawirusa w zakładzie odzieżowym. Do tej pory resort zdrowia informował o kilku przypadkach zakażeń w tym zakładzie. 

Zgodnie z ostatnimi danymi, którymi podzielił się Urząd Marszałkowski, dziewięć osób z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa jest hospitalizowanych w regionalnym szpitalu. Troje pacjentów jest w dobrym stanie, a stan zdrowia sześciorga z nich jest średni. Jednoimienny szpital zakaźny w Grudziądzu jest przygotowanych na 1100 pacjentów, z czego obecnie korzystają trzy osoby zakażone COVID-19. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ognisko koronawirusa w Toruniu. Bilans zachorowań w regionie

Oficjalne dane z regionu przekazują o 666 przypadkach zakażenia koronawirusem, z czego 539 osób wyzdrowiało, a 49 zmarło. Na tę chwilę, liczba aktywnych przypadków wynosi 78. W regionie wykonano 63 tysiące testów na koronawirusa, z czego najwięcej pozytywnych wyników otrzymano w Bydgoszczy i Toruniu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polskę obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje Krzysztof Domaradzki

2. Pierwsze objawy raka żołądka. Wiele osób je lekceważy, a potem jest już za późno

Ministerstwo Zdrowia w dzisiejszych komunikatach przekazało, że łącznie w Polsce w ciągu doby przybyło 319 osób z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa. Z czego wynika, że pozytywnych wyników od początku pandemii w Polsce było 33 714. Liczba zgonów wzrosła do 1 435 przypadków. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Każdy może dzisiaj zrobić sobie niezapomniany sobotni wieczór za monetę 5 zł. Biedronka ogłasza, wszyscy klienci są zachwyceni
  2. Znamy wyniki badań skoczków na COVID-19. Zarazili się od Adama Małysza?
  3. Na ciele babci pojawiły się siniaki. Gdy rodzina obejrzała nagranie z ukrytej w domu kamery, natychmiast zadzwonili na policję
  4. GIS zamyka popularne kąpielisko, na pewno nie ostatnie. Zła wiadomość dla Polaków nad morzem
  5. Zapytali Ministerstwo Zdrowia, ilu Polaków naprawdę zakaziło się koronawirusem. Odpowiedź zwala z nóg
  6. Małgorzata Rozenek przekazała radosną nowinę. Nikt nie spodziewał się jej tak szybko, gratulacje

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News