Ognisko koronawirusa w Polsce
Jan Bielecki/East News
Monika Majko - 19 Września 2020

Ogromne ognisko zakażeń, sytuacja jest fatalna. Zamknięto kilka placówek w trybie nagłym

Ognisko koronawirusa w Polsce - potwierdzono nowe źródło masowych zakażeń na terenie naszego kraju. Sytuacja jest bardzo poważna, kilka placówek zostało zamkniętych w trybie nagłym.

Ognisko koronawirusa w środkowej Polsce, sytuacja jest bardzo poważna. Sanepid potwierdził zakażenie wirusem SARS-COV-2 u ponad 20 osób, wiele innych trafiło na kwarantannę. Podjęto decyzję o pilnym zamknięciu kilku placówek.

Ognisko koronawirusa w Polsce - testy potwierdziły zakażenie u ponad 20 osób

Komenda Powiatowa Policji w Otwocku poinformowała o czasowym zamknięciu dla interesantów w kilku posterunków i komisariatów w rejonie. Przerwa związana jest z potwierdzeniem zakażeń koronawirusem wśród funkcjonariuszy pracujących w tych placówkach.

Czerwona strefa - wiadomośćWiadomość z ostatniej chwili. Natychmiastowe zamknięcie, nie było innej opcjiCzytaj dalej

- W związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa, czasowo zawieszone zostają przyjęcia interesantów w Komisariacie Policji w Karczewie i Posterunkach Policji w Kołbieli, Celestynowie i Sobieniach Jeziorach. Interesanci będą przyjmowani w Komendzie Powiatowej Policji w Otwocku. W pełni funkcjonują również obiekty Policji w Józefowie i Wiązownie. Można przekazać swoje zgłoszenie drogą elektroniczną poprzez e-mail: dyzurny.otwock@ksp.policja.gov.pl Zgłoszenia telefoniczne przyjmuje dyżurny otwockiej komendy pod nr tel. 47 724 19 00 lub 47 724 12 13 - przekazano w oficjalnym komunikacie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska mieszka w prawdziwych luksusach, wystarczy spojrzeć na łazienkę. Wyciekły powalające zdjęciaCzytaj dalej

Sanepid wykrył ognisko koronawirusa w komisariatach w rejonie otwockim

Portal "Linia Otwocka" przekazał informację, że testy potwierdziły zakażenie u ponad 20 osób. Wszyscy zakażeni pracownicy zamkniętych komisariatów zostali poddani domowej izolacji wraz ze swoimi rodzinami. Na przymusową kwarantanne skierowano również 10 osób, które miały bezpośredni kontakt z zakażonymi.

Dzisiaj grzeje:

1. Nauczyciele już dłużej nie mogą. Sytuacja wymknęła się spod kontroli, przerywają milczenie

2. Ministerstwo zdrowia właśnie podało najgorszą możliwą wiadomość. Polacy zamarli

3. Klamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wieku

- Kilka dni temu badania laboratoryjne wykazały koronawirusa u ponad 20 funkcjonariuszy i pracowników cywilnych (większość to mieszkańcy powiatu otwockiego). Są to osoby z różnych wydziałów i jednostek organizacyjnych komendy. Wszystkie te osoby wraz z rodzinami zostały objęte izolacją domową. Natomiast ponad 10 osób, które miały z nimi bezpośredni kontakt, otwocki sanepid objął kwarantanną - poinformował nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku w rozmowie z lokalnym portalem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magdalena Ogórek i przytyk wobec Jakimowicza na wizji w TVP Info? Wielu może być zaskoczonych zachowaniem prowadzącej
  2. TVP przekazała fantastyczne wiadomości. Chodzi o polskie kluby w Lidze Europy, kibice będą zachwyceni
  3. Choroba postępuje, sytuacja pogarsza się z każdą chwilą. Marcin Miller błaga o pomoc
  4. Wiadomość o śmierci właśnie przeszyła media. Andrzej Duda pogrążył się w smutku
  5. Dramat w domu Beaty Tadli. Relacja z miejsca zdarzenia jest porażająca
  6. Mięso mielone zmieniło kolor na szary? Specjaliści nie mają wątpliwości, możesz z nim zrobić tylko jedno

Kobieta - ciało55-latka powala ekstrawagancją. Wystarczy tylko spojrzeć na jej ciało, nikt by się nie odważyłCzytaj dalej

Źródło: Fakt 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News