Nowe, ogromne ognisko koronawirusa w dużym polskim mieście. Zarażonych kilkadziesiąt osób

Nowe, ogromne ognisko koronawirusa w dużym polskim mieście. Zarażonych kilkadziesiąt osób Źródło: AGENCJA SE/East News

Ognisko koronawirusa pojawiło się w jednym z większych polskich miast. Doszło do zakażenia kilkudziesięciu osób. Sanepid ustala, z kim mogli się kontaktować zakażeni.

Ognisko koronawirusa w Krakowie. Zgodnie z informacjami, jakie przekazała rzeczniczka prasowa Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej doszło do zakażenia kilkudziesięciu osób w jednym miejscu. Sanepid obecnie pracuje nad ustaleniem, z kim mogły się kontaktować zakażone osoby. To kolejny taki przypadek w mieście. 

Ognisko koronawirusa w Krakowie 

Kolejne ognisko koronawirusa pojawiło się w Krakowie. Podczas badań pozytywny wynik testu na koronawirusa otrzymało 39 sióstr felicjanek z Domu Prowincjalnego przy ul. Smoleńsk. Zgodnie z informacjami, jakimi podzielił się krakowski sanepid, dwie z nich musiały zostać przewiezione do szpitala. Jak poinformowała Dominika Łatak-Glonek, rzeczniczka prasowa Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej obecnie trwają prace nad ustaleniem, z kim 39 zakażonych sióstr felicjanek mogło się w ostatnich dniach kontaktować. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To nie pierwszy taki przypadek w Krakowie 

Jak wiadomo, to nie pierwszy taki przypadek w Krakowie. Jeszcze pod koniec zeszłego tygodnia sanepid przekazywał, że COVID-19 został potwierdzony u 36 sióstr z klasztoru Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach.

Dzisiaj grzeje: 1. Magda Narożna pokazała zdjęcie z wakacji. Wszyscy patrzą tylko na jej biust, przesadziła?

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Mamy potwierdzenie, uczniowie natychmiast rozpoczynają zdalną naukę. Fatalna sytuacja w renomowanym liceum

Przypomnijmy, dziś przed południem ministerstwo zdrowia przekazało najnowszy bilans w sprawie zakażonych w Polsce. Zgodnie z nim od minionej doby przybyły 302 nowe przypadki zakażeń. Niestety, zmarły kolejne cztery osoby. Co oznacza, że od początku pandemii w Polsce zakaziło się 71 126 osób i zmarło 2 124. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieprawdopodobna wpadka dziennikarki TVP 1 na żywo. Aż trudno uwierzyć
  2. Mumia przemówiła. Archeologowie odtworzyli głos człowieka sprzed 3 tysięcy lat
  3. Od 15 września ruszą wielkie zmiany w całej Polsce. Lekarze biją na alarm, będzie źle
  4. Media właśnie obiegło potwierdzenie. Uczniowie przechodzą na nauczanie zdalne, sytuacja w placówce wymknęła się spod kontroli
  5. Nikt nie wiedział, widzowie oniemieli. Szczena z "Chłopaków do wzięcia" przyznał się przed kamerą, bardzo wstydliwy sekret
  6. Nie wiesz, ile tracisz, pozbywając się liści z kalafiora. Już nigdy więcej ich nie wyrzucisz

Źródło: TVP Info, Gazeta Krakowska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News