Ognisko epidemii w Polsce
Jan Bielecki/East News
Weronika Wasiak - 25 Maja 2020

Nowe ognisko epidemii w Polsce. Porażające dane, natychmiastowa akcja służb

Nowe ognisko epidemii w naszym kraju? Media obiegły wyjątkowo niepokojące informacje z jednego regionu Polski. Jak możemy się dowiedzieć, pogarszająca się wciąż sytuacja wymagała pilnej interwencji odpowiednich służb. Nie jest dobrze, nie tego spodziewali się rodacy.

Kolejne ognisko epidemii koronawirusa w Polsce? Każdego dnia Ministerstwo Zdrowia aktualizuje dane dotyczące pandemii, informując przede wszystkim o nowych przypadkach zakażenia oraz ofiarach śmiertelnych. Ostatnie doniesienia okazują się o wiele gorsze, niż przewidywano. Prawdziwy dramat rozgrywa się w jednym miejscu - straszne informacje.

Maryla Rodowicz pochwaliła się nowym zakupemNiedawno Rodowicz lamentowała, że nie ma za co żyć, a już wydaje fortunę na luksusy. Zdjęcia mówią same za siebieCzytaj dalej

Porażające dane dotarły do mediów. Jest nowe ognisko epidemii w Polsce?

Przypominamy, że tuż po godzinie 10:00 w poniedziałek 25 maja Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych 148 przypadkach zarażenia koronawirusm, a więcej o tym możecie przeczytać tutaj. Niestety, jak poinformowała Wirtualna Polska, na drugim oddziale wewnętrznym Szpitala Wolskiego w Warszawie stwierdzono zakażenie koronawirusem aż u 62 osób. Dane są wyjątkowo fatalne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał WiśniewskiZostawiła Wiśniewskiego dla kobiety. Dzisiaj ciężko ją poznać, szaleje z wyglądem jak jej były mążCzytaj dalej

COVID-19 zdiagnozowano tam najpierw u 29 członków personelu. Po skierowaniu ich na kwarantannę przebadano również wszystkich pacjentów. Niestety, badania potwierdziły zarażenie u 33 osób. Jak dodaje WP, pacjentów natychmiast przewieziono do szpitala MSWiA, gdzie zostaną poddani leczeniu.

- Pacjenci zostali oczywiście natychmiastowo przetestowani. Pozytywny wynik mają 33 osoby z oddziału wewnętrznego w Szpitalu Wolskim. Zostali natychmiastowo przewiezieni do szpitala MSWiA - mówiła na antenie RDC, cytowana przez WP, rzeczniczka warszawskiego ratusza Karolina Gałecka.

Dzisiaj grzeje:

1. Kancelaria Prezydenta przekazała smutne wiadomości. Nie żyje Krystyna Barchańska

2. Jarosław Kret przekazał radosną nowinę. Jego życie nieprawdopodobnie się zmieniło

Drugi oddział Szpitala Wolskiego od razu zastał zamknięty. Jak wynika z informacji przekazywanych do mediów, testom poddano również wszystkich 15 pacjentów przebywających na oddziale pierwszym. U żadnego z nich nie zdiagnozowano zarażenia koronawirusem. Skumulowanie aż 62 przypadków zakażenia w jednej placówce wywołało spore poruszenie opinii publicznej. Dotychczas nie poinformowano, że COVID-19 wykryto również u członków rodziny pracowników szpitala.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus wykryty w przedszkolu. 15 osób wraz z rodzinami poddane kwarantannie
  2. Już dziś wraca piłka nożna w Polsce. Gdzie obejrzeć pierwszy mecz? [TRANSMISJA W TV]
  3. Polak zamienił życie rodziców w piekło. Przemoc osiągnęła apogeum, gdy ruszył w kierunku ojca
  4. Jest decyzja ws. nielegalnej pielgrzymki na Jasną Górę. Uczestnicy nie mogli przewidzieć konsekwencji
  5. Bulwersujące praktyki sieci aptek w Polsce. Właśnie wyszło na jaw, jak chciały zarobić na pandemii
  6. Pod żadnym pozorem przenigdy nie myj truskawek przed schowaniem do lodówki. Polacy masowo popełniają ogromny błąd

Ślub panna młodaOkreślili jego żonę w bardzo niemiły sposób. Zdjęcia mówią same za siebie, padło wiele gorzkich określeńCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News