Wszyscy pamiętamy ją z "Ogniem i mieczem". Po latach dalej wygląda zniewalająco

Wszyscy pamiętamy ją z "Ogniem i mieczem".  Po latach dalej wygląda zniewalająco Źródło: youtube.com/Baltvilks

Ogniem i Mieczem był bez wątpienia jednym z najbardziej kasowych, polskich filmów 1999 roku. Dla jednej z aktorek obraz był nie tylko wyzwaniem artystycznym, ale także szansą pokazania się przed rodzimą publiką. Gwiazda kultowego dzieła po tylu latach nadal ma się świetnie i może pochwalić się równie piękną córką.

Ogniem i Mieczem sprawiło, że rozpoznawalna w Hollywood aktorka zyskała w Polsce status prawdziwej gwiazdy. Odtwórczyni roli Heleny Kurcewiczównej może stwierdzić, że w jej przypadku czas się zatrzymał. Gdy inne przedstawicielki polskiego show-biznesu miewają czasem problem, aby zachować przez lata swoją urodę, to ją najwyraźniej czas omija. Nic dziwnego, że to właśnie ta artystka przed laty była dziewczyną samego Jamesa Bonda.

Ogniem i Mieczem sprawiło, że stała się sławna. Dzisiaj wygląda rewelacyjnie

Osobą, o której mowa, jest nie kto inny, jak Izabela Skorupko. Artystka, która w trakcie swojej kariery aktorskiej zaliczyła nawet epizod u boku Pierce'a Brosnana w jednej z części przygód Jamesa Bonda, w Polsce zyskała popularność dzięki udziałowi w filmowej adaptacji "Ogniem i Mieczem" w reżyserii Jerzego Hoffmana. Artystka, która wcieliła się w rolę Heleny zyskała wielką popularność i została okrzyknięta prawdziwą pięknością. Mimo że zdobyła sobie sławę w naszym kraju, szybko zniknęła, chcąc rozwijać dalszą karierę za granicą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mimo że od lat nie było o niej głośno, to aktorka nadal świetnie się trzyma i może poszczycić się niebywałą urodą, zważywszy na to, że za rok będzie obchodzić 50 urodziny. Co ważne, artystka ma także cudowną, dorosłą córkę, która wyrasta na tak piękną kobietę jak swoja matka.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny muzyk. Zmarł po wyczerpującej walce z chorobą

2. Wreszcie! Dowiedzieliśmy się jak wygląda córka Marty Kaczyńskiej, ale zdjęcie może zaraz zniknąć z internetu 

Czy Julia zrobi tak dużą karierę jak mama?

Mimo że Julia, córka Izabeli Skorupko, ma ledwie 22 lata, to już może być uznawana za prawdziwą piękność. Dziewczyna jest prawdziwym oczkiem w głowie swojej rodzicielki i niewykluczone, że zrobi tak dużą karierę jak ona. Jak na razie panie są prawdziwymi przyjaciółkami i rozumieją się wprost doskonale.

Screen/Instagram

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polki nie dostaną wyższych emerytur. Nawet 2500 zł podwyżki do kosza
  2. Haczyk w płacy minimalnej. SETKI TYSIĘCY Polaków wylądują na bruku
  3. Mało kto wiedział o strasznej chorobie gwiazdy grającej Halinkę w "Kiepskich". Uśmierca ponad 3 miliony ludzi rocznie
  4. Myśleli, że widzą na dachu czarnego kota i zaczęli go nagrywać. Okropnie się pomylili, byli w śmiertelnym niebezpieczeństwie
  5. Pies odkrył co dziewczynka zobaczyła nad taflą wody. Szybko ocenił sytuację i rzucił się na pomoc


źródło : Popularne

  

Następny artykuł