Ogień widać z wielu kilometrów. Płoną ogromne połacie ziemi

Ogień widać z wielu kilometrów. Płoną ogromne połacie ziemi

W ostatnim czasie pożary to prawdziwa plaga. Pogoda sprzyja temu, by ogień pojawiał się w najbardziej niepożądanych miejscach. Białystok jest tego przykładem, płomienie widać tam z kilku kilometrów.

Płonie ogromne wysypisko śmieci. Tym razem pożar ogarnął składowisko w Studziankach, w województwie podlaskim. Niedaleko wysypiska leży Białystok, mieszkańcy już martwią się o to, czy toksyczna chmura unosząca się nad wysypiskiem nie dotrze do miasta.

Białystok: ogromny pożar na pobliskim wysypisku

Do tej pory w pożarze nikt nie ucierpiał. Jednakże płonący teren jest tak duży, że z ogniem walczy aż 17 zastępów straży pożarnej. Robią wszystko, by opanować pożar wysypiska śmieci. - Hałda ma wymiary 300 na 50 metrów. Jest wysoka na 15 metrów. Ogień jest na górze hałdy. Hałda jeszcze nie jest w całości objęta pożarem, ale ogień dość szybko postępuje - mówi dla RMF FM kapitan Łukasz Zimnoch z podlaskiej straży pożarnej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agata Duda dostanie zawału. Szokujące informacje o Izabeli Pek i prezydencie
  2. Awaria samolotu! 80 Polaków odciętych od świata
  3. Nagrody dla rządu to przy tym nic. PiS ROZTRWONIŁ majątek
  4. Zła wiadomość dla Kaczyńskiego! Następne wybory będą dla niego ostatnie?
  5. Kto wygra wybory – Tusk czy Duda? PRZEŁOMOWY sondaż
Źródło: rmf24.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News