Oficjalnie to miało być samobójstwo. Wizja Jackowskiego zmienia wszystko
Wiadomości Pikio - 22 Maja 2018

Oficjalnie to miało być samobójstwo. Wizja Jackowskiego zmienia wszystko

Karolina Kaczorowska zmarła niespodziewanie w 2016 roku. Genialnie zapowiadająca się kariera modelki została przerwana przez domniemane samobójstwo. Jednak matka Karoliny w dalszym ciągu nie wierzy w oficjalnie podaną przyczynę. Pomóc w rozwiązaniu tej sprawy ma Krzysztof Jackowski.

W sprawie śmierci Karoliny pozostaje wiele nierozwiązanych wątków, jednak prokuratura zakończyła śledztwo po 6 miesiącach od znalezienia ciała modelki w hotelu w Karpaczu. Aktualnie swoje własne dochodzenie prowadzi pani Elżbieta Kaczorowska, matka ofiary. Zwróciła się między innymi o pomoc znanego jasnowidza, Krzysztofa Jackowskiego.

Co Krzysztof Jackowski sądzi o sprawie?

- Nie miałem wątpliwości. Stwierdziłem, że jej córka została zamordowana - relacjonuje Jackowski dziennikarzom po rozmowie z Elżbietą Kaczorowską. Jasnowidz absolutnie wykluczył możliwość samobójstwa modelki. Winę za śmierć Karoliny przypisuje towarzystwu, które wprowadziło ją w międzynarodowy biznes "wykorzystywania kobiet". Według Jackowskiego, dziewczyna została uwięziona przez dwóch mężczyzn, z czego jeden z nich był jej bardzo bliski. Nie ujawnia on żadnych nazwisk, jedyne co podkreśla, to że za morderstwo bezsprzecznie odpowiadają dwaj Polacy. W pierwszym podejściu chcieli ją wywabić poza hotel, jednak Karolina prawdopodobnie odczuwała wewnętrzny niepokój. W wyniku tego oprawcy zdecydowali się jednak wejść do jej pokoju. - Sprawca zakradł się. Miał takie możliwości, zakradł się do niej. Są tam miejsca, które nie są monitorowane, przez które do jej pokoju spokojnie można wejść - mówi Jackowski.

,,Morderstwo Karoliny Kaczorowskiej było planowane"

- Za tym morderstwem stoi dwóch mężczyzn, jeden czynnie, drugi pośrednio. W podobnym tonie powiedziałem to wszystko matce - dałem na piśmie. Sprawa nie wygląda ciekawie, nikt nie kwapi się do śledztwa w kierunku morderstwa. Nawet powodu nie było, żeby ta młoda osoba, mająca przed sobą zacną karierę, chciała popełnić samobójstwo - podsumowuje Krzysztof Jackowski.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.Warto przeczytać:
  1. Tragedia. Brat Benedykta XVI podał smutne informacje
  2. Cały świat trzymał za nią kciuki. Niestety - właśnie odeszła
  3. Chcą zniszczyć Zenka Martyniuka, jego syna i całe jego życie. Znasz ich aż za dobrze
<>anna_szczepaniakDlaczego to zrobiły? 14 gwiazd, które odebrały sobie życie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
anna_szczepaniakDlaczego to zrobiły? 14 gwiazd, które odebrały sobie życie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
<>[view-gallery id=189028]
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News