OFICJALNIE! Dymisja 3 najważniejszych ministrów, ogromne zaskoczenie

OFICJALNIE! Dymisja 3 najważniejszych ministrów, ogromne zaskoczenie

To już oficjalne! W rządzie Mateusza Morawickiego szykują się wielkie zmiany. To ogromne zaskoczenie, ale wygląda na to, że dymisja czeka 3 ministrów. Tego się nie spodziewaliście.

Rząd Mateusza Morawieckiego czekają ogromne zmiany. W zapowiadanej rekonstrukcji stanowiska straci przynajmniej trójka ministrów. Ich nazwiska to ogromne zaskoczenie. ZOBACZ TAKŻE: Ogromna burza po programie TVN! Internauci: Przestańcie promować tę prostytutkę Opozycja przez wiele tygodni od początku tematu rekonstrukcji rządu ma nadzieję na dymisje trzech głównych ministrów, których uważają za największych szkodników - Antoni Macierewicz, Zbigniew Ziobro oraz Mariusz Błaszczak. Ci trzej ministrowie zachowają jednak swoje stanowiska. Z rządu wyleci natomiast inna trójka.

Dymisja 3 ministrów

Minister Spraw Zagranicznych Witold Waszczykowski, Minister Środowiska Jan Szyszko i Minister Cyfryzacji Anna Streżyńska już niedługo stracą swoje stanowiska. Jest to szczególnie zaskakujące, ponieważ to właśnie ta trójka uważana była za jedne z najmocniejszych figur w rządzie. Ich decyzje nie bywały otwarcie krytykowane przez polityków PiS. Jednocześnie przyznać można, że cała trójka pozostawała wierna linii światopoglądowej partii. Ciągle zaliczający wpadki, Waszczykowski i Szyszko byli niejako "twarzami kompromitacji" rządu Beaty Szydło, co zapewne jest jednym z głównych powodów decyzji Mateusza Morawieckiego. Według najnowszych informacji Witolda Waszczykowskiego zastąpi Krzysztof Szczerski, a Jana Szyszko - Piotr Woźny. ZOBACZ TAKŻE: Rząd rozpoczyna BURZENIE muzułmańskich domów. „To skandal!” Źródło: wiadomosci.gazeta.pl Następny artykuł