Oficjalne: Popek wkracza do polityki! Jest dokładna data startu w wyborach

Oficjalne: Popek wkracza do polityki! Jest dokładna data startu w wyborach

Fani są zadziwieni! W jednym z wywiadów Popek wyznał, że zdecydował się na... wejście do polityki. Podał nawet dokładną datę rozpoczęcia nowej, całkowicie innej od dotychczasowej kariery.

Popek został zapytany o propozycję nowego podatku, który ma uderzyć w najbogatszych. Pieniądze, które zostaną dzięki niemu pozyskane, trafią najpewniej do osób niepełnosprawnych.

Popek zostanie politykiem!

W odpowiedzi muzyk stwierdził, że swój 1% przeznaczył na dom dziecka w Bydgoszczy. Jednocześnie pokazał jednak środkowy palec "prawnikom i ludziom od podatków". Co ciekawe, wulgarne zachowanie Popka całkowicie przyćmiła jasna deklaracja, którą chwilę później poczynił. Gwiazdor stwierdził bowiem, że za pięć lat - w 2023 roku - zamierza wejść do polskiej polityki.

Jasne plany na przyszłość

Czym muzyk się w niej zajmie? Przede wszystkim planuje obniżyć lub zlikwidować podatki dla domów dziecka. Jako że Popek jest niezwykle popularną postacią, może zdobyć zaufanie, a więc także głosy wyborców. Czy tak się stanie? Tego dowiemy się, jak zapowiedział, za pięć lat.  1. Fani wściekli na Michała Szpaka. „Obrzezaj sobie NAPLETEK!”
  2. Dymna szczerze o stanie zdrowia Globisza. Aktorka nie może powstrzymać łez
  3. Wzruszające. Po wydarzeniach na Fryderykach, córka Wodeckiego się rozpłakała
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu