Kolejna śmierć z powodu koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne informacje

Kolejna śmierć z powodu koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne informacje Źródło: pikio.pl

Ofiary koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia przekazało właśnie tragiczne informacje, które dotyczą kolejnej śmierci z powodu COVID-19 w Polsce.

Ofiary koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia przekazało najnowszy bilans osób zarażonych koronawirusem w kraju. Pojawiła się także wiadomość o śmierci spowodowanej zarażeniem. 

Ministerstwo Zdrowia przekazuje najnowsze dane dotyczące osób zarażonych koronawirusem w Polsce

Właśnie w sieci zostały opublikowane najnowsze wiadomości związane z liczbą osób zarażonych koronawirusem w Polsce. Zgodnie z najnowszymi danymi liczba zarażonych wzrosła o 45 nowych przypadków. Wciąż najgorsza sytuacja przedstawia się w województwie mazowieckim, łódzkim i dolnośląskim. 

- Mamy 45 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 14 osób z woj.łódzkiego, 8 osób z woj. podlaskiego, 6 osób z woj. dolnośląskiego, 5 osób z woj. świętokrzyskiego, 4 osób z woj. małopolskiego, 3 osób z woj. wielkopolskiego, 2 osób z woj. warmińsko-mazurskiego oraz po 1 osobie z woj. lubelskiego, podkarpackiego i opolskiego - Ministerstwo Zdrowia zaktualizowało dane dotyczące osób zarażonych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety, pojawiła się także wiadomość, że zmarła 17 osoba zarażona koronawirusem w Polsce. Wiadomo w jakim szpitalu przebywał pacjent i czy miał choroby współistniejące. 

Ofiary koronawirusa w kraju

Ministerstwo Zdrowia przekazało, że nie żyje 70-letni mężczyzna, który przebywał w szpitalu w Lublinie. 70-latek był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące. 

- Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Lublinie zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. To 70- letni mężczyzna, który był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1481/17 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe). - dodało Ministerstwo Zdrowia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Eksperci ostrzegają przed możliwą drugą falą zarażeń. Podano dokładną datę
2. Biedronka wprowadza żele antybakteryjne. Znamy ich cenę, jest ogromnym zaskoczeniem

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Ministerstwo Zdrowia w ciągu ostatniej doby udało się przeprowadzić prawie 5 tysięcy testów. Od początku epidemii przeprowadzono niemalże 40 tysięcy testów, z czego zarażonych łącznie jest 1481 osób. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Zatrważające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  2. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
  3. Nauczycielka upokorzyła ucznia na oczach całej szkoły. Wtedy wypowiedział słowa, które matka zapamięta do końca życia
  4. Nie żyje legendarny muzyk. Znaleziono go martwego we własnym domu
  5. Rogaliki naszych babć, zabiorą Cię prosto do dzieciństwa. Do przygotowania wystarczą tylko 4 składniki, na pewno masz je pod ręką
  6. Zauważyłeś białą pianę w słoiku z miodem? Miej świadomość arcyważnej rzeczy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News