Kobieta umarła podczas izolacji z powodu koronawirusa. Bliscy poznali porażającą prawdę gdy było już za późno

Kobieta umarła podczas izolacji z powodu koronawirusa. Bliscy poznali porażającą prawdę gdy było  już za późno Źródło: Piqsels Creative Commons Zero - CC0

Ofiary koronawirusa dla większości to kolejne cyferki podawane przez rządy państw na całym świecie, jednak za tym zawsze kryje się osoba, której rodzina musi pogodzić się z czyjąś śmiercią. W tym przypadku niestety, rodzina najgorszego dowiedziała się kiedy było już za późno.

Ofiary koronawirusa to głównie osoby starsze lub takie, które posiadają choroby współistniejące. Szczególnie niebezpieczne są choroby układu oddechowego, który pomimo codziennych trudności, po infekcji zostaje dodatkowo obciążony przez wirusa.

Ofiary koronawirusa to ludzie na całym świecie

Ofiary koronawirusa to ludzie wszystkich krajów oraz wszystkich grup społecznych. W przypadku zagrożenia koronawirusem, które pojawiło się na całym świecie, bardzo ważne jest aby się izolować oraz ograniczać kontakt z ludźmi do minimum. Dzięki temu nie pozwolimy wirusowi się rozprzestrzeniać, a osoby młode, które mogą bezobjawowo przechodzić zarażenie, nie będą w stanie zagrażać osobą z grupy ryzyka. Młody organizm może nie odczuwać choroby, jednak jak najbardziej może przekazać ją dalej. Kobieta, która została pozytywnie zbadana na obecność koronawirusa poddana została izolacji, lecz w tym przypadku niestety nie skończyło się dobrze.

DALSZA CZĘŚC TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzina dowiedziała się za późno

Caroline Hopton na Twitterze poinformowała, że u jej matki wykryto COVID-19 i w momencie, kiedy jej stan się pogorszył została ona odseparowana od bliskich. Kobieta została umieszczona w izolacji na wszelki wypadek, niestety właśnie wtedy umarła. W tweecie, który został później usunięty przez córkę zmarłej, napisane było, że fakt, iż nie mogła być przy matce i trzymać jej za rękę w momencie śmierci, spowodował utratę jeszcze bardziej bolesną. Jednocześnie zastanawiała się ile rodzin musi borykać się właśnie z takimi sytuacjami, kiedy dowiadują się o śmierci swoich bliskich za późno by móc się z nimi pożegnać. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niedobra wiadomość, kolejny przyrost zakażeń. Najwięcej w jednym województwie

2. Sklep wymyślił, jak uniknąć osób kupujących na zapas. Wystarczy jedna kartka

Szpital odpowiedział 

Na łamach gazety "The Sun" pojawiła się natomiast informacja, że personel szpitala poinformował kobietę o pogorszeniu się stanu zdrowia matki oraz tym, że może ona ją odwiedzić na własne ryzyko. W następnym tweecie kobieta odpowiedziała, że jechała do matki, jednak przebiła jej się opona i nie zdążyła dotrzeć na czas. Tak samo sprawa miała się z rodzeństwem Caroline, które także dotarło do szpitala zbyt późno. Ich matka zmarła w samotności, pozbawiona otoczenia bliskich, w związku z przebywaniem w izolacji poddanej w sobotni poranek. Zmarła w niedzielę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cały kościół oddany do dezynfekcji. Zarażony koronawirusem ksiądz odprawiał msze
  2. Skoczek narciarski wyjechał na wakacje mimo epidemii. Fani oburzeni, nie pozostawili na nim suchej nici
  3. Kobieta z objawami koronawirusa uciekła ze szpitala. Powód jest dobijający
  4. Mężczyzna został wypisany ze szpitala objętego kwarantanną, 3 godziny później zmarł. Wtedy się okazało, że miał koronawirusa
  5. Pokazała, jak wygląda test na koronawirusa. Warto zwrócić uwagę na jedną rzecz
  6. Martyna Wojciechowska i jej partner mają wspaniałą wiadomość dla wszystkich fanów. Długo czekali, w końcu się udało

Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News