Czarna niedziela. Najgorszy dzień od początku epidemii w Polsce, tragiczne dane

Czarna niedziela. Najgorszy dzień od początku epidemii w Polsce, tragiczne dane Źródło: unsplash.com Mike Labrum

Kolejne ofiary koronawirusa. Dzisiejsze dane są wyjątkowo tragiczne, a dzień niewątpliwie jest najgorszym od początku epidemii w Polsce. To czarna niedziela.

Nowe ofiary koronawirusa wzbudziły jeszcze większy strach w oczach Polaków. Nie w sposób uwierzyć w dane, jakie dziś obiegły media. Z dnia na dzień sytuacja jest coraz bardziej dramatyczna, jednak 5 kwietnia bez wątpienia na długo zapadnie wszystkim w pamięci. Bilans wzrasta w nieprawdopodobnym tempie, co budzi coraz więcej wątpliwości w sprawie końca epidemii i powrotu do normalności. 

Czarna niedziela. Kolejne ofiary koronawirusa i najgorsze dane od początku epidemii

Dzisiejszy dzień okazał się najgorszym od kilku tygodniu. To właśnie dziś Polska przekroczyła swój kolejny, niezwykle smutny próg - liczba zarażonych koronawirusem przekroczyła 4000. Niedzielnym popołudniem Ministerstwo Zdrowia zaktualizowało dane podając wyjątkowo przykre informacje. 

- Mamy 268 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci kolejnych dziesięciu osób zakażonych. W sumie liczba zakażonych koronawirusem wynosi 4102. Zmarły 94 osoby - podano za pośrednictwem Twittera. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Z przekazanych wówczas informacji wynika, że największy przyrost zachorowań odnotowano w województwie łódzkim oraz mazowieckim. W szczególności w mazowieckim ostatnie dni są wyjątkowo dramatyczne, bowiem zarażonych przybywa w zatrważającym tempie. Wiek ofiar wynosił o 51 do 89 lat - wszyscy najprawdopodobniej mieli choroby współistniejące. Tego dnia są to już ostatnie, jednakże możliwie najgorsze doniesienia.

Dzisiaj grzeje: 1. Okropne informacje, kłęby dymu w centrum Polski. Trwa dramatyczna akcja 26 zastępów straży pożarnej

2. Kiedy wrócimy do pracy? Biolog podał dwie możliwe daty

Sytuacja jest dramatyczna. Walka z epidemią trwa nieprzerwanie i niestety, wciąż jest tylko gorzej. Dzisiejszy dzień niewątpliwie jest najgorszym od początku epidemii w Polsce. Czarna niedziela wzbudziła jeszcze większy strach wśród rodaków, którzy nieustannie zadają sobie pytanie: "Kiedy wrócimy do normalności?". Pytanie jednak wciąż pozostaje bez odpowiedzi. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielka nadzieja na początek końca epidemii w Hiszpanii. Liczbą zarażonych wyprzedzili Włochy, ale w końcu pojawiły się dobre informacje
  2. Nie żyje 25-letni piłkarz. Zawodnik zdołał uratować siedem osób
  3. Wiadomo, jakie choroby współistniejące miały ofiary koronawirusa. Niedobrze, jedna z nich jest zmorą Polaków
  4. Lekarz walczący z koronawirusem popełnił samobójstwo. Zostawił przejmujący list pożegnalny
  5. Fatalne informacje z samego rana. Ministerstwo Zdrowia właśnie przekazało najgorszą wiadomość
  6. Policja może dokonać kontroli twoich zakupów i ukarać? Możesz się mocno zdziwić, lepiej je dobrze zaplanuj

Źródło: twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News