Polityka jest dziedziną, która wymusza szczególne pielęgnowanie wizerunku. Zazwyczaj wymaga się, aby był on stonowany i wyważony. Dlatego też tak zaskakuje, kiedy politycy odchodzą od tego kanonu. Problem polega na tym, że młode aktywistki mogą być również wrabiane przez internautów. 

Czy tak było w przypadku jednej z łódzkich radnych? Jeden z naszych czytelników podesłał nam nagie zdjęcia kobiety, którą jak twierdzi jest Paulina Setnik. Sama zainteresowana jednak zaprzecza. Czy internauci chcą ją wrobić i rozpowszechniają nieprawdziwe informacje?

Zdjęcie w żadnym wypadku nie pochodzi z jej prywatnych zbiorów – zostało opublikowane przez fotografa w dostępnym dla wszystkich serwisie maxmodels.pl, zrzeszającym osoby pracujące w modelingu.

Fotografia przedstawia nagą kobietę, prezentującą swoje wdzięki w ogrodzie. Modelka ma na sobie jedynie naszyjnik. Według naszego czytelnika jest nią Paulina Setnik – młoda, łódzka radna.

Ta jednak skontaktowała się z naszą redakcją i zaprzecza.

Uprzejmie informuję, że osoba, która pozowała do aktu z serwisu maxmodels.pl to nie ja – komentuje sprawę Paulina Setnik.

Czy więc krążąca dziś po sieci informacja o sesji radnej to niesmaczny „dowcip” ze strony internautów?

FOTOGRAF PIOTR B. „CASLET”

...

Zobacz również

BOSKIE ciało tej modelki kusi tysiące internautów!