Odważna kreacja Ogórek. Fani zachwyceni głębokim dekoltem

Odważna kreacja Ogórek. Fani zachwyceni głębokim dekoltem

Magdalena Ogórek zdecydowała się na naprawdę odważną, spektakularną kreację! Fani Telewizji Polskiej są zachwyceni przede wszystkim... jej dekoltem.

Kontrowersyjna prezenterka TVP pojawiła się na balu maskowym zorganizowanym przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich. Tej nocy wspólnie bawiło się ponad 100 gości, którzy zgromadzili się w salach Centrum Prasowego Foksal.

Ogórek zachwyciła zebranych

Pomimo ogromnej wizerunkowej konkurencji, tym razem to Ogórek skradła show. Pojawiła się bowiem na wydarzeniu w długiej, czerwonej sukni z wycięciem na nogę. Największą uwagę zdecydowanie przyciągnął jednak dekolt dziennikarki. Krój stroju zachwycił przede wszystkim sympatyków samej Ogórek, którzy chętnie komentowali jej zdjęcia z balu pojawiające się w internecie. ZOBACZ TAKŻE: Stało się. Rodzina Wodeckiego podjęła ważną decyzję

Uznanie fanów i przyjaciół

Co ciekawe, jedną z osób, które dołączyły do komplementowania gwiazdy, okazała się Miriam Shaded. Ona także zwróciła uwagę na wyjątkową kreację, nazywając ją w komentarzu naprawdę piękną. ZOBACZ TAKŻE: Tragedia. Ustalono jak zginęła legendarna pani Basia Magdalena Ogórek Fot. Screen Fakt.pl Magdalena Ogórek Fot. Screen Fakt.pl Magdalena Ogórek Fot. Instagram Magdalena Ogórek Fot. Twitter ZOBACZ TAKŻE: To pewne! Dawna gwiazda wraca do „M jak Miłość”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News