Zadziwiające odpowiedzi uczestników „Familiady” często stają się hitami sieci, z których śmieje się przez długi czas cała Polska. Kolejny, kultowy już pomysł kobiety biorącej udział w teleturnieju, rozbawił nie tylko internautów, ale także jej przeciwniczkę oraz samego prowadzącego, Karola Strasburgera.

Pytanie dotyczące żeńskiego imienia, w którym kryje się cząstka „-sława”, nie wydaje się wcale skomplikowane. W języku polskim na pewno ich bowiem nie brakuje. Nie oznacza to jednak, że dla uczestniczki popularnej „Familiady” zagadnienie było oczywiste.

Kobieta bardzo szybko wcisnęła przycisk uprawniający ją do udzielenia swojej odpowiedzi, zastanowiła się przez chwilę, a później, pewna swojej racji, odpowiedziała: „Fiona!”. Jej pomysłu nie wytrzymała przeciwniczka, która natychmiast wybuchła śmiechem.

Nawet kultowy prowadzący, Karol Strasburger, który spotykał się już w programie z bardzo zaskakującymi odpowiedziami, zdziwił się pomysłem uczestniczki. Nagranie z odcinka natychmiast zdobyło więc ogromną popularność wśród internautów, stając się obiektem kpin oraz żartów, a także inspiracją do kolejnych jego przeróbek.

...

Zobacz również

Ta makijażystka całkiem oszuka twój umysł!