Odmówił TVP, ale Afrykańczykom już nie. Serial Górskiego będzie płatny

Odmówił TVP, ale Afrykańczykom już nie. Serial Górskiego będzie płatny

"Ucho Prezesa" to hitowy miniserial, który urzekł kunsztem aktorskim Roberta Górskiego oraz dowcipami z klasą. Pojawiły się doniesienia, że satyryk zrealizuje serial dla TVP, ale do współpracy ostatecznie nie doszło. Wygrała zagraniczna firma.

"Ucho Prezesa" będzie można oglądać w afrykańskiej platformie ShowMax, która debiutuje w Polsce i będzie działać podobnie jak Netflix. Premiera została zaplanowana na 15 lutego, czyli dokładnie w ten sam dzień, w którym pojawią się kolejne odcinki "Ucha Prezesa".

Górski zdecydował, że jego miniserial nie może zostać sprzedany telewizji, ponieważ obawiał się nacisków. Z drugiej strony na swoim projekcie chce zarobić, szczególnie iż produkował go z własnych środków. Przekazanie odcinków do platformy ShowMax jest do zaakceptowania przez satyryka.

Dostęp do odcinków nie będzie jednak na platformie darmowy, ponieważ aby móc korzystać z zamieszczonych w niej treści, należy zapłacić 19,90 zł miesięcznego abonamentu.

Nie wiadomo ostatecznie jak zostanie rozwiązana kwestia Youtube. Spekuluje się, że na platformie ShowMax mogą być dostępne dłuższe treści, zaś na kanale Youtube również pojawiać się będą odcinki. Twórcy powinni być świadomi, że wielu Polaków nie zapłaci 20 złotych za abonament tylko po to, by oglądać "Ucho Prezesa".

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News